کد خبر: 394

مسافران ایرانی که با تاخیر پرواز ۳۴۱۴ شرکت ایران ایر مواجه شده‌اند از عصر شنبه در فرودگاه بغداد سرگردان شده و مسئولان زمان مشخصی را برای این پرواز مشخص نمی‌کنند.

به گزارش قم خبر و به نقل از مهر، قرار بود پرواز شماره ۳۴۱۴ شرکت هواپیمایی ایران ایر مسافران یکی از شرکتهای زیارتی را عصر دیروز شنبه از مقصد فرودگاه بغداد به ایران منتقل کند اما با کنسل شدن این پرواز مسافران ایرانی در اطراف فرودگاه سرگردان شده‌اند و زمان مشخصی را برای رفع این مشخص نکرده‌اند.


نکته قابل توجه برخورد نه چندان مناسب مسئولان فرودگاه بغداد با این مسافران است به طوری‌که از مسافران خواسته اند سالن انتظار را ترک کنند و از حضور آنها در سالن فرودگاه جلوگیری شده است. در حال حاضر با گذشت نزدیک به ۱۷ ساعت از لغو شدن این پرواز اما مسافران هنوز در انتظار تعیین زمان برگشت هستند.

گرمای هوای این روزهای بغداد و عدم همکاری مسئولان برای مشخص کردن پرواز جایگزین، موجب نارضایتی مسافران شده است اما همچنان مسئولان، زمان دقیق پرواز را اعلام نمی‌کنند.

یکی از مسافران در گفتگویی تلفنی با خبرنگار مهر گفت: پرواز شماره ۳۴۱۴ شرکت هواپیمایی ایران ایر که قرار بود در ساعت ۱۶ و ۵۰ دقیقه به سمت ایران پرواز کند، در حال حاضر هنوز انجام نشده و مسافران این پرواز در فرودگاه بغداد سرگردان هستند.

سجاد مقدمی افزود: ۲۵۵ مسافر این پرواز در فرودگاه بغداد سرگردان بوده و مسئولان زیارتی شمسا و شرکت هواپیمایی ایران ایر پاسخگو نیستند. وی با اشاره به برخورد نامناسب مسئولان فرودگاه بغداد از مسئولان خواست نسبت به رفع مشکل پیش آمده اقدام کنند.

وی گفت: مسئولان زمان‌های مختلف را برای پرواز اعلام کرده اند و به رغم اعلام ساعات مختلف برای پرواز هنوز این امر محقق نشده است. به گفته مقدمی، برخی مسئولان فرودگاه بغداد نیز مانع از اقامت مسافران ایرانی در داخل ترمینال فرودگاه می‌شوند و آنها را مجبور به اقامت در بیرون از سالن انتظار فرودگاه کرده اند.

تا زمان ارسال این خبر، هنوز زمان قطعی برای پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر اعلام نشده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری