کد خبر: 3797

مراسم رونمایی از پیراهن جدید پرسپولیس در غیاب رحیمی برگزار شد.

به گزارش قم خبر و به نقل از ایسنا مراسم رونمایی از پیراهن باشگاه پرسپولیس در فصل۹۳-۹۴ با حضور کادر فنی بازیکنان و پیشکسوتان این تیم و همچنین جمعی از هنرمندان در هتل آزادی برگزار شد، نکته جالب این مراسم غیبت رحیمی مدیرعامل باشگاه بود که مشخص نبود به چه دلیلی به این مراسم نیامد.

اکبر عبدی که به همراه هنرمندان دیگری مثل پژمان بازغی، بهنوش بختیاری، لاله اسکندری و اشکان خطیبی در این مراسم حضور یافته بود در صحبت های کوتاهی گفت: من اینجا یک نفوذی هستم بخشی از وجودم استقلالی است چرا که دخترم طرفدار این تیم است. اینکه پرسپولیسی باشم یا استقلالی به این بستگی دارد که در جمعی که هستم جمعیت بیشتر را پرسپولیسی‌ها تشکیل می دهند یا استقلالی ها که یک موقع سرم نریزند.

این پیشکسوت سینما و تلویزیون در ادامه گفت: من این موضوع شیش‌تایی ها را که هی تکرار می کنید متوجه نمی شوم. وقتی که یک مهمان را دعوت کرده‌اید دیگر نباید این خاطرات تلخ را یادش بیاورید. من به خاطر مرحوم دهداری این فوتبال را دوست دارم و علی دائی را دوست دارم چراکه همشهریم و فامیل دور من است در کل یاشاسین آذربایجان . چرا که تراکتورسازی هم برای خودش پرسپولیس است. من فکر می کردم در اینجا بازیکنان لباس هایشان را در می آورند و پیراهن جدید را می پوشند اما گفتند که اینطور نیست.

در این مراسم شش گوسفند مقابل پای بازیکنان پرسپولیس قربانی شد.

از دیگر نکات حاشیه ای این مراسم اعتراض حمید جاسمیان پیشکسوت پرسپولیس به نحوه هماهنگی این جشن بود. او در حالی که از برخی مسائل ناراحت بود هنگام خروج از سالن گفت: به جای اینکه بازیگر ها را به روی سن دعوت کنند باید بازیکنان پرسپولیس را برای رونمایی از پیراهن دعوت می کردند.

پیراهن های جدید پرسپولیس تولیدی شرکت ماکرون ایتالیا است که پیراهن باشگاه هایی مثل استون ویلا و منچستر سیتی را تولید می کند.

از میان اعضای مدیریتی باشگاه تنها خواجه‌وند حضور داشت که شائبه‌های موجود درباره مدیریت این باشگاه را بیشتر کرد. هرچند در طول هفته اعضای هیات مدیره استعفای رحیمی و وجود هرگونه اختلاف بین خود را تکذیب کردند اما به نظر می‌رسد موضوع جدی‌تر از یک شایعه باشد.

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری