کد خبر: 3792

باشگاه اوساسونا اعلام کرد هفته آینده به طور رسمی با جواد نکونام قرارداد امضا خواهند کرد.

به گزارش قم خبر و به نقل از ایسنا، جواد نکونام کاپیتان ایران در جام جهانی برزیل که به صورت قرضی در الکویت کویت بازی می‌کرد در حال حاضر در تعطیلات به سر می‌برد. این بازیکن ایرانی پس از حضور در تیم های استقلال و الکویت بار دیگر می خواهد حضور در فوتبال اروپا را تجربه کند.


باشگاه اوساسونا اعلام کرد هفته آینده به طور رسمی جذب این بازیکن ایرانی را اعلام خواهد کرد. در روزهای گذشته خبر های زیادی درباره توافق نکونام با باشگاه اوساسونا در روزنامه‌های اسپانیایی منتشر شده است.روزنامه دی ناوارا خبر داد انتقال جواد نکونام به اوساسونا با تاخیر مواجه شده است و در حالی که قرار بود این هفته این انتقال اعلام شود به دلیل تاخیر به وجود آمده به هفته آینده موکول شد.

جواد نکونام که سابقه کاپیتانی اوساسونا را نیز در کارنامه خود دارد بازیکن محبوبی در پامپلونا محسوب می‌شود. هواداران این تیم اسپانیایی که این فصل را در لیگ دسته ۲ اسپانیا آغاز خواهند کرد از بازگشت کاپیتان تیم ملی ایران به تیمشان خوشحال هستند . در یک نظرسنجی صورت گرفته در روزنامه محلی اوساسونا ۸۳ درصد مخاطبان خواستار حضور این بازیکن ایرانی در تیمشان شدند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری