رئیس اداره حمل ونقل مسافر اداره کل حمل ونقل و پایانه های قم گفت: ۲۵۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال زائران این استان برای شرکت درمراسم بیست و پنجمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی اختصاص یافت

به گزارش قم خبر و به نقل از تسنیم، محمدرضا قدسی اظهار کرد: 170 دستگاه از اتوبوس های مورد نظر از ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای و 80 دستگاه از اتوبوس های درون شهری است.

وی خاطر نشان کرد: این تعداد اتوبوس با هماهنگی کمیته پشتیبانی و کمیته اعزام قم ، کار جابجایی زائران را انجام می دهد.

قدسی عنوان کرد: روند انتقال شرکت کنندگان در بیست وپنجمین مراسم سالگرد حضرت امام راحل از سحرگاه روز چهاردهم آغاز می شود و در پایان آیین نیز شرکت کنندگان به قم بازگردانده خواهند شد.

وی گفت: با هماهنگی های صورت گرفته با انجمن صنفی شرکت های حمل ونقل مسافر استان، مقرر شده است اتوبوس های اختصاص یافته از کیفیت مناسبی برخوردار باشد.

رئیس اداره حمل ونقل مسافر اداره کل حمل ونقل و پایانه های قم گفت: امسال 10 هزار نفر از مردم قم در بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در تهران شرکت می‌کنند.

سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)، رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران همه ساله در 14 خردادماه در مرقد مطهر ایشان با حضور اقشار مختلف مردم از سراسر کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری