کد خبر: 37

سردار نقدی در قم:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در قم گفت: دشمن لشکر رسانه‌ای خود را علیه جمهوری اسلامی به راه انداخته و ۱۲۰ شبکه تخصصی علیه ایران به لهجه‌های مختلف فعالیت می‌کنند و می‌خواهند بنیان اخلاقی واعتقادی مردم را از بین ببرند.

به گزارش قم خبر و به نقل از  خبرگزاری تسنیم از قم، سردار محمد نقدی که در قبل از خطبه‌های نماز جمعه امروز قم سخن می‌گفت، اظهار کرد: در ۸ سال دفاع مقدس تمام ابرقدرت‌ها و جبهه مشترکشان بر علیه ایران قرار گرفته بود اما ایران بدون ترس در مقابل ایشان ایستاد.

وی افزود: دشمن لشکر رسانه‌ای خود را بر علیه جمهوری اسلامی به راه انداخته است و ۱۲۰ شبکه تخصصی علیه ایران به لهجه‌های مختلف فعالیت می‌کنند و می‌خواهند بنیان اخلاقی واعتقادی مردم را از بین ببرند.

سردار نقدی خاطرنشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر حق است و سخن این نظام بر دل‌ها می‌نشیند و بر حرف حق خود پافشاری کرده و در برابر دشمن ایستادگی می‌کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: عده‌ای می‌آیند و می‌گویند جوانان ایران اسلامی از دیدن زنان زیبارو منع شده‌اند اما این حرف معنی ندارد. این یک نوع عقب نشینی از ارزش‌ها و وادادگی در برابر دشمن است.

سردار نقدی خاطرنشان کرد: اگر امروز از خرمشهر حرف می‌زنیم، قصدمان وقت گذرانی و خاطره گویی نیست بلکه می‌خواهیم از این تجربه‌ها استفاده کنیم و خداوند نشان داده است اگر یاری‌اش کنیم، یاریمان می‌کند و امروز شاهد هستیم که در سوریه چه اتفاقی افتاد و به رغم همه پول‌های که دشمنان در سوریه خرج کردند، شکست خوردند و این دست اعجاز الهی است.

وی افزود: به جای اینکه آمار و ارقام دشمن را تکرار کنیم و گاهی بگوییم در شعب ابی طالب هستیم یا مشابه آن، باید به حل مشکلات اقتصادی همت بگماریم و ولی امر ما گفته‌اند که مسئله مشکلات اقتصادی را نباید به مذاکرات گره بزنیم و این راهکار قطعا جواب می‌دهد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب بار‌ها فرموده‌اند که از نیروی مردم استفاده کنید و‌‌ همان طور که از توان مردم استفاده کردیم و سوم خرداد حاصل شد، اینجا هم باید همین کار را بکنیم و دست خداوند بسته نیست و در عرصه اقتصاد هم یوم الله می‌آفریند.

وی خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از کالاهای صنعت نفت از خارج وارد می‌شود و حتی ۹۵ درصد کره خوراکی ما از خارج می‌آید و باید همت به خرج داد و این مسائل را اصلاح کرد.

‌سردار نقدی با اشاره به توانمندی‌های سابق آمریکا، تاکید کرد: آمریکا روزگاری ابرقدرت بود و در اوج اقتدار بود و زمانی که اعلام می‌کردند ناو آمریکایی به سمت کشوری در حال حرکت است، آن کشور تسلیم می‌شد و در آن روز ما علیه آمریکا قیام کردیم و شوریدیم.

نقدی با اشاره به شکست‌های اخیر ایالات متحده در جهان، تصریح کرد: اکنون آمریکا در جهان شکست خورده است و همه دنیا یک پارچه تنفر از آنهاست و رئیس جمهور آمریکا به هر کشوری که می‌رود، با سیل مخالفت‌ها روبه رو می‌شود و هم اکنون این کشور در لبنان و فلسطین و افغانستان و اوکراین و سوریه در حال دست و پا زدن در باتلاق است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: امریکا اکنون ۱۷ هزار میلیارد دلار بدهی خارجی دارد و روزانه ۲. ۵ میلیون دار به این بدهی اضافه می‌شود و قدرت نظامی آن هم افول کرده است، ما روزی که این کشور در اوج قدرت بود، در مقابل وی ایستادیم و پیروز شدیم و امروز که جامعه جهانی با ماست، به فرموده رهبر معظم انقلاب نباید عقب بنشینیم و ملت ایران تا پای جان بر سر انجام وظیفه خود ایستاده است. ‬

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری