آیت الله کعبی گفت: آیت الله شب زنده‌دار بیش از50 سال از عمر خود را در راه تدریس و کوشش برای علم آموزی صرف کرد و به حق امروز حوزه های علمیه یکی از محکمترین ستون های خود را از دست داده است.

آیت‌الله عباس کعبی امروز در گفت‌وگو با قم خبر با تسلیت ارتحال آیت الله شب زنده دار، اظهار کرد: آیت الله شب زنده دار یکی از برترین مفسران قرآن و معلم اخلاق در حوزه‌های علمیه بود، که شخصیتی بی بدیل دارشت.
 
عضو جامعه مدرسین قم با اشاره به بهره مندی این عالم فرزانه از اساتید برجسته، افزود: آیت الله شب زنده دار سال ها در محضر علامه طباطبایی، آیت الله بروجردی و امام خمینی(ره) کسب فیض کردند.
 
وی با اشاره به ویژگی های شخصیتی این مجاهد خستگی ناپذیر، تصریح کرد: حسن اخلاق، تقوا، پارسایی، تلاش برای کسب علم و توجه به اهل بیت(ع) از خصوصیات بارز مرحوم آیت‌الله شب‌زنده‌داری بود.
 
آیت الله کعبی با اشاره به نیم قرن تلاش آیت الله شب زنده دار در راه تدریس، گفت: این عالم ربانی بیش از 50 سال از عمر خود را در راه تدریس و کوشش برای علم آموزی صرف کرد و به حق امروز حوزه های علمیه یکی از محکمترین ستون های خود را از دست داده است.
 
عضو جامعه مدرسین با اشاره دیدگاه رهبر معظم انقلاب نسبت به آیت الله شب زنده دار،
خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در سفر سال 89 خود به قم، از شخصیت آیت‌الله شب زنده‌دار تجلیل کردند و او را به عنوان الگوی نمونه و معلم اخلاق معرفی کردند.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری