کد خبر: 3481

به همت دانشگاه جامع علمی کاربردی انجام می شود

مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ورودی مهر ماه 1393 در شش رشته بدون کنکور و با شرط معدل دانشجو می پذیرد.

سعید خرّمی در گفت و گو با خبرنگار قم خبر، با اشاره به به سابقه فعالیتی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر و اهداف این مرکز، اظهار کرد: این مرکز اولین مرکز آموزش علمی کاربردی استان است که 12 سال سابقه کار دارد و با هدف تامین نیازهای جامعه، ظرفیت فرهنگی و هنری استان قم و با توجه به حوزه ماموریتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم دانشجو می پذیرد.
 
مدیر آموزش مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر قم با اشاره به جامعه آماری دانشجویان در حال تحصیل این مکرکز، افزود: در نیمسال تحصیلی جاری 906 نفر دانشجو شامل432 نفر خانم و 478 نفر آقا در مقاطع کاردانی و کارشناسی در این مرکز در حال تحصیل هستند.
 
وی با اشاره به رشته های موجود در مقاطع کاردانی و کارشناسی، تصریح کرد: در حال حاضر دانشجویان در مقطع کاردانی در رشته های  امورفرهنگی، انیمیشن، گرافیک، نقاشی، خبرنگاری و تدوین مشغول تحصیل هستند و در مقطع کارشناسی ناپیوسته در رشته های امورفرهنگی با  گرایش فعالیت های قرآنی ومذهبی، گرایش تبلیغات تجاری، گرایش برنامه ریزی فرهنگی و گرافیک گرایش تصویرسازی، گرایش پوستر و نشانه و گرایش تزئینی و محیطی و نقاشی مشغول به تحصیل هستند.
 
خرّمی با اشاره به پذیرش دانشجو در مهر 93، عنوان کرد: مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ورودی مهر ماه 1393 در شش رشته بدون کنکور و با شرط معدل دانشجو می پذیرد.
 
مدیر مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر قم با اشاره به رشته های پیش بینی شده در مهر 93، گفت: در مقطع کاردانی در رشته های گرافیک، عکاسی، امورفرهنگی و در مقطع کارشناسی ناپیوسته در گرافیک گرایش تصویرسازی، مدیریت فرهنگی گرایش برنامه ریزی فرهنگی و انیمیشن(کارگردانی) دانشجو می پذیرد.
 
وی با اشاره به شیوه ثبت نام داوطلبان، تاکید کرد: افراد واجد شرایط می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس  و  وب سایت مرکز به آدرس مراجعه کنند.
www.farhanghonarqom.ir www.sanjesh.org
 
خرمی با اشاره به اشاره به مراجعه حضوری و تلفنی به مرکز، خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس قم، خیابان شهید لواسانی(ساحلی)، جنب ثبت احوال مراجعه یا با شماره های 37706569 و  37712828 تماس حاصل کنند.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری