فوتسالیست های قمی در ترکیب تیم ملی فوتسال کشورمان قهرمان مسابقات بین المللی چین شدند در حالی که ستاره ماهان تندیس در این مسابقات 3 گل به ثمر رساند..

به گزارش قم خبر ، تیم ملی فوتسال کشورمان که با ترکیب یاز نفرات امید و نیز چند بازیکن بزرگسال و پشتوانه تیم اصلی کشورمان ، راهی چین شده بود موفق شد با کسب 3 پيروزي قهرمان تورنمنت بين‌المللي چين شود.

ابوالقاسم عروجی ، علیرضا وفایی و مسلم اولاد قباد ، 3 بازیکن تیم ماهان تندیس قم بودند که در مسابقات بین المللی چین با پیراهن تیم ملی حضور پیدا کردند و در بین این 3 تن ، علیرضا وفایی پایش به گل باز شد.

تيم ملي فوتسال ايران در آخرين بازي اين تورنمنت به مصاف تيم ميانمار رفت و موفق شد اين ديدار حریف خود را با نتیجه پر گل 9 بر یک از پیش رو بردارد و با 3 برد متوالی قهرمان شود.

گلهاي ايران را قدرت بهادري در دقايق 7، 16 و 36، علي عابدين در دقايق 13، 16 و 24، عليرضا وفايي دقيقه 20، ميثم خيام دقيقه 27 و علي ابراهيمي در دقيقه 31 به ثمر رساندند.

تیم ملی ایران در بازی قبلی خود برابر چین با نتیجه 6 بر یک پیروز شده بود که رد آن مسابقه هم علیرضا وفایی یک گل به ثمر رسانده بود. در این مسابقه  علی ابراهیمی در دقیقه ۱  ، علی وفایی دقیقه ۱۴، سعید احمد عباسی در دقایق ۲۶ و ۲۷، میثم خیام در دقیقه ۳۶ و قدرت بهادری در دقیقه ۴۰ برای ایران گلزنی کردند.

تیم ملی ایران در نخستین بازی خود برابر ویتنام قرار گرفت و با نتیجه ۸ بر ۳ وینتام را شکست داد علی ابراهیمی در دقایق ۲،۷، میثم خیام در دقایق ۶،۱۷، علیرضا وفایی در دقیقه ۹، میثم خیام در دقیقه ۱۷، قدرت بهادری دقیقه ۲۲ و علی عابدین دقیقه ۳۷ برای ایران گلزنی کردند.

بدین ترتیب علیرضا وفایی ستاره ماهان تندیس که در سالن شهید حیدریان قم و از سوی هواداران قمی با لقب جادوگر آسیا تشویق می شود ، با به ثمر رساندن 3 گل در این مسابقات به کار خود پایان داد و عروجی و اولاد قباد نیز حضور پر رنگی داشتند.

این 3 بازیکن پس از بازگشت به ایران به تمرینات تیم فوتسال ماهان تندیس قم برای فصل جدید لیگ برتر فوتسال ملحق می شوند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری