کد خبر: 3393

مسئول بسیج دانشجویی قم:

مسئول بسیج دانشجویی استان قم گفت: مردم ما و دیگر کشورها با توجه به اتفاقات چند روز اخیر و کشتار زنان و کودکان مظلوم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی باید در روز قدس شدت انزجار خود را به نمایش بگذارند.

محسن دیانی در گفت و گو با خبرنگار قم خبر، با اشاره به اهمیت راهپیمایی روز قدس امسال اظهار کرد: با توجه به شدت جنایات رژیم صهیونیستی در چند هفته اخیر که با پشتیبانی استکبار جهانی و آمریکا همراه است و سازمان های بین المللی هم از آن حمایت می کنند و با توجه به این که همه سران استکبار نه تنها چشم خود را بسته اند بلکه آن را تائید می کنند.

وی افزود: اسرائیل در دنیای مدرن امروز از کشتن زنان و کودکان بی دفاع فلسطین دریغ نمی کند و هیچ واهمه ای ندارد امسال هم این راهپیمایی اهمیت زیادی پیدا می کند.

مسئول بسیج دانشجویی استان قم تصریح کرد: همه مسلمانان و انسان های آزاده جهان خواستار توقف این جنایات هستند و مردم ما و دیگر کشورها با توجه به اتفاقات چند روز اخیر و شدت حملات و کشتار زنان و کودکان مظلوم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی باید در روز قدس شدت انزجار خود را به نمایش بگذارند.

محسن دیانی خاطرنشان کرد: روز قدس روزی است که به همت امام خمینی (ره) تشکیل شد و انشالله تا روزی که اسرائیل غاصب از صحنه روزگار محو بشود این راهپیمایی و حمایت ما از مردم بی دفاع  فلسطین ادامه دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری