کد خبر: 3391

مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم از استقرار 40 پایگاه سیار و ثابت جهت جهت جمع‌آوری کمک‌های نقدی برای مردم مسلمان غزه خبر داد.

محمد گل فشان در گفت و گو با خبرنگار قم خبر,  با اشاره به جنایات وحشیانه و غیر انسانی رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم و بی‌پناه غزه اظهار کرد: جمعیت هلال احمر استان قم در راستای کمک‌رسانی و حمایت از مردم مظلوم غزه اقدام به تشکیل ستاد جمع‌آوری کمک‌های مردمی به مردم مسلمان غزه کرده است.

وی افزود: این ستاد با برپایی 40 پایگاه در سطح شهر قم به ویژه در هسته مرکزی شهر و اطراف حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س)  و مسجئد مقدس جمکران اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی مردم مومن و روزه‌دار شهر مقدس قم می کند.

وی گفت: 20 پایگاه در اطراف حرم مطهر و مسیر راهپیمایی و 20 صندوق نیز در ادارات و سطح شهر و شهرهای تابعه استقرار می بابد.

مدیر عامل  جمعیت هلال احمر استان قم با تاکید بر اینکه این پایگاه‌ها صرفاً برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی به مردم غزه فعالیت می‌کنند بیان کرد: این طرح از روز 4 شنبه یکم مردادماه  تا عید سعید فطر در شهر قم و شهر های تابعه و همچنین پایگاه‌های داوطلبی مستقر در ادارات و کارخانجات استان به اجرا درمی‌آید و خیرین می‌توانند کمک‌های ریالی و ارزی خود را برای کمک به مردم غزه اهدا کنند.

وی با اشاره به اینکه 80  نفر داوطلب در طرح جمع آوری کمک ها فعال هستند گفت: جمع اوری از ساعت 9 صبح شروع و تا 11 شب ادامه دارد.

گل فشان  افزود: شماره حساب‌ ریالی 99999 نزد بانک‌های ملی، رفاه، ملت، مسکن، صادرات، تجارت، دی و سپه و همچنین شماره حساب ارزی یورویی 999999 نزد بانک ملت شعبه هجرت  تهران و800300نزد بانک ملی جهت و شماره حساب ارزی دلاری 702070 نزد بانک ملی برای واریز هدایای مردمی نیز در نظر گرفته شده است.

اعضاء جمعیت هلال احمر اعم از جوانان، داوطلبان و امدادگران به همراه پرسنل در راهپیمایی روز قدس حضور فعال دارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری