کد خبر: 328

استاندار قم:

استاندار قم با اشاره به اینکه سپاه عصاره اصلی ارزش‌های انقلاب اسلامی است گفت: پاسداران از ارزش‌های انقلاب و حریم ولایت دفاع می‌کنند.

به گزارش قم خبر و به نقل از تسنیم، متن پیام استاندار قم به مناسبت روز پاسدار به شرح زیر است:

چه فرخنده و مبارک است پاسداشت مقام پاسداران این دلیر مردان پاسدار حریم ولایت و مدافعان سخت کوش و همیشه بیدار عرصه مقاومت و پایمردی در سالروز ولادت نو گل مصطفوی، زینت باغ علوی و اسوه شیدایان شیفته شهادت، حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و چه زیبا و بجاست تقارن ولادت آموزگار بزرگ عشق و وفا، امیر ادب، الگوی بی بدیل شجاعت و مردانگی، حضرت ابوالفضل العباس(ع)، بنام نامی روز جانباز.

سلام بر پاسداران این مالک اشترها و ابوذرهای زمان و حافظان مرزهای شرف و آزادگی، که غیرت، مردانگی و شجاعت و آزادگی را از مکتب و اندیشه حسینی آموخته اند. سروهای سرافراز وادی عشق و آیه های پرشکوه رزم و ایثار، که پاسدار ارزش های انقلاب و حریم ولایت اند.

در وصف مقام این یادگاران فصل سرخ استقامت همین بس که امام راحل و عظیم الشأن فرمودند: «اگر سپاه نبود کشور هم نبود» نهاد مقدس سپاه یادگار جاودان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شجره طیبه ای متصل به اقیانوس بیکران ملت شجاع که برای حفظ و صیانت و پاسداری از انقلاب اسلامی و نظام مقدس شکل گرفت.

و سلام بر جانبازان سرافراز این سروقامتان همیشه جاوید و استوار بر بلندای قله های ایمان و اخلاص و سند عزت، افتخار و جاودانگی این ملت بزرگ و مردان مردی که با تاسی به بزرگ جانباز حماسه کربلا، ردای پر افتخار جانبازی را بر تن نموده و نامشان را برای همیشه تاریخ، به عنوان گنجینه های تمام نشدنی ایثار و از خودگذشتگی و گل های زیبای بوستان انقلاب اسلامی بر جریده عالم ثبت و جاودانه کرده اند. شاهدان زنده ای که مشیت الهی بر آن شد تا در طی طریق عشق و وصال به معبود، از کاروان شهادت باز مانده تا وجود نورانیشان هدایت گر ما در تاریکی و ضلالت باشد.

اینجانب فرصت را مغتنم شمرده فرارسیدن خجسته میلاد با سعادت پیشوا و سرور آزادگان جهان و آموزگار حریت و آزادگی ، حضرت امام حسین (ع) و «روز پاسدار» و فرخنده ولادت علمدار بزرگ عرصه ایثار و حماسه و سقای تشنه لب دشت کربلا حضرت ابوالفضل العباس(ع) و« روز جانباز »را به تمامی پاسداران و جانبازان پر افتخار میهن اسلامی به ویژه پاسداران غیور و جانبازان سرافراز استان مقدس قم تبریک و تهنیت عرض نموده، از درگاه ایزد منان توفیق حیات سرافرازانه توأم با عزت و سربلندی در پرتو نعمت نظام والای اسلامی برای همه این عزیزان را آرزو دارم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری