رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی قم با اشاره به اینکه ۵ دستگاه دستگاه موتور آمبولانس نیز در هسته مرکزی شهر و در اطراف مسجد جمکران مستقر هستند، گفت: ۳۶ پایگاه اورژانس ۱۱۵ در روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد در سطح استان در حالت آماده باش قرار دارد.

به گزارش قم خبر، محمدجواد باقری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به برنامه‌ها و تمهیدات اورژانس قم در ویژه برنامه 14 و 15 خرداد، اظهار کرد: برای اعزام کاروان‌های استان قم در سالروز 14 خرداد به مرقد امام خمینی (ره) 15 دستگاه آمبولانس در نظر گرفته شده است.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم با بیان اینکه برنامه‌های اورژانس برای برگزاری مراسم ایام ارتحال امام خمینی (ره) و پیش‌بینی بار ترافیکی سنگین در محورهای قم طی تعطیلات آخر هفته انجام شده است، افزود: 250 دستگاه اتوبوس برای اعزام کاروان‌ها به مرقد امام خمینی (ره) در نظر گرفته شده که 15 دستگاه آمبولانس این کاروان را همراهی می‌کند.

وی با بیان اینکه نیروهای امدادی در این روز در محورهای استان قم مستقر می‌شوند، تصریح کرد: به ازای هر 15 کیلومتر یک دستگاه آمبولانس مستقر شده که پوشش تا کیلومتر 65 ادامه دارد و چهار پایگاه اورژانس 115 تمام موقت در اتوبان قم تهران فعال هستند.

باقری با بیان اینکه 5 دستگاه دستگاه موتور آمبولانس نیز در هسته مرکزی شهر و در اطراف مسجد جمکران برای امدادرسانی سریع مستقر هستند، خاطرنشان کرد: 36 پایگاه اورژانس 115 برای روزهای 14 و 15 خرداد به حالت آماده باش هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری