مدیرعامل گروه فرجاد گفت: براساس ضریبی که گروه فرجاد برای موسسه کرامت در نظرگرفته است صد در صد رایگان است.

نرگس حاج ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار قم خبر در خصوص موسسه فرجاد اظهار کرد: در سال گذسته چهار مرکز به نام آزمایشگاه دانش، مرکز تصویر برداری پرتو پبازما، مرکز رادیوتراپی صدرا و مرکز تصویر برداری تابش پرتو در عین فعالیت گروه تشخیصی درمانی فرجاد را تشکیل دادند.

مدیر عامل گروه فرجاد پیرامون اهداف این گروه افزود: گروه فرجاد براساس اهدافی که هیئت مدیره آن تعیین کرده اند با شعار "طرحی نو برای ارتقاء سلامت" پیش می روند.

وی با اشاره به راهکارهای رسیدن به این اهداف عنوان کرد: برای رسیدن به این اهداف چند راهکار پیشنهاد شده است که یکی از این راهکارها برگزاری کنفرانس های علمی در سطح شهر، انتشار فصلنامه پرتو دانش که شش شماره از آن منتشر شده و شماره هفتم آن در خرداد ماه خواهد بود، از دیگر کارهایی که گروه فرجاد در نظر گرفته و در حال پیگیری  آن می باشد بحث حمایت از کودکان سرطانی است.

حاج ابراهیمی بیان کرد: گروه فرجاد با مجموعه های مختلف نشست هایی داشته و مخصوصا به محک تهران رفتند، بعد از بررسی های انجام شده برای کمک به کودکان سرطانی در سطح استان قم موسسه کرامت جزو بهترین ها در این زمینه می باشد.

مدیر عامل گروه فرجاد با بیان خدماتی که گروه مذکور برای موسسه کرامت انجام خواهد داد تصریح کرد: بعد از برگزاری چندین نشست، تفاهم نامه ای نوشته شد که بر طبق آن یکی از خدمات گروه فرجاد به موسسه کرامت انتقال این موسسه به ساختمان فرجاد است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: گروه فرجاد چهار مرکز تصویر برداری و تشخیص  درمانی که یکی از نیازهای کودکان سرطانی است را دارد و براساس ضریبی که گروه فرجاد برای موسسه کرامت در نظرگرفته است صد در صد رایگان است.

حاج ابراهیمی درباره اهداف گروه کرامت افزود: گروه کرامت یک سری اهدافی را برای کودکان در نظر گرفته که ما می خواهیم آنان را در رسیدن به این اهداف یاری کنیم.

وی در پایان یادآور شد: کنفرانس اول در فروردین ماه پیرامون موضوع ریه و از گروه فرجاد امروز دومین کنفرانس برگزار شد.  

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری