کد خبر: 2679

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم خبر داد

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی با اشاره به گرمای هوای قم گفت: در راستای ارائه خدمات مطلوب به مردم و حمایت از رانندگان اتوبوس کمک‌ هزینه استفاده از کولر به آنها پرداخت می‌شود.

سعید امراللهی در گفت و گو با خبرنگار قم خبر،  با اشاره به گرمای هوای قم اظهار کرد: با توجه به دستورالعملی که به رانندگان اتوبوس داده شده همه موظف هستند که در گرمای هوای قم به ویژه در ایام ماه مبارک رمضان که این گرما به اوج رسیده است حتما با کولرهای روشن مسافران را جابه جا کنند.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم افزود: به این منظور یارانه‌ای نیز به رانندگان اتوبوس پرداخت کردیم تا قسمتی از هزینه‌های آنان در خصوص استفاده از کولر تامین شود، همچنین رانندگانی که کولر اتوبوسشان دچار مشکل است اگر این هفته آن را تعمیر کنند و فاکتور هزینه تعمیر را به سازمان اتوبوسرانی تحویل دهند کمک هزینه تعمیر نیز به آنها ارائه می شود.

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم با اشاره به اینکه در شهر قم 300 اتوبوس در 41  خط شهری فعال هستند، تصریح کرد: نظارت بر این حجم ناوگان اتوبوسرانی امری مشکل است و شهروندان قمی می‌توانند بهترین ناظر بر عملکرد اتوبوسرانی باشند و هرگونه انتقاد و مشکلی را که مشاهده کردند برای پیگیری به ما گزارش دهند.

امرالهی با اشاره به بیش رو بودن شب‌های احیا اظهار کرد: ناوگان اتوبوسرانی در شب‌های احیا با تمام ظرفیت فعال است و از شهروندان تقاضا داریم در این شب‌ها برای کاهش ترافیک و حمل و نقل به موقع روزه‌ داران از حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری