کد خبر: 2589

احسان حق شناس / پژوهشگر اقتصاد سیاسی

اکثر روزنامه های زنجیره ای اصلاح طلب با برجسته نمایی بخشی از سخنان رهبر معظم انقلاب در حمایت و تایید ایشان از دولت به وارونه نمایی بخشی از حقایق و انتخاب گزینشی سخنان معظم له پرداختند .

 

به گزارش قم خبر و به نقل از اقتصادپرس ، اکثر روزنامه های زنجیره ای اصلاح طلب با برجسته نمایی بخشی از سخنان رهبر معظم انقلاب در حمایت و تایید ایشان از دولت به وارونه نمایی بخشی از حقایق و انتخاب گزینشی سخنان معظم له پرداختند .

احسان حق شناس محقق و پژوهشگر اقتصادی سیاسی در این باره به خبرنگار اقتصاد پرس می گوید : روزنامه های تندروی اصلاح طلب همواره تلاش دارند تا بخشی از سخنان رهبر انقلاب را سانسور کرده و در موارد مختلف به نفع خود مصادره کنند .

وی می گوید یکی از این موارد برخی می گردد به سخنان رهبر انقلاب در مراسم افطار ایشان با کارگزاران و مسولان نظام که در آن ایشان فرمودند همه بدانند که بنده از دولت حمایت کرده و آن را تایید می کند . در این باره ذکر چند نکته ضروری است .

الف) رهبر معظم انقلاب در همه برهه های زمانی بر تاکید خود در حمایت از همه دولت ها اشاره داشته اند . بنابراین هواداران رسانه ای دولت نباید این را به طور خاص به خود مربوط دانند .

ب) رهبر انقلاب طی ماه های گذشته نسبت به مساله فرهنگ ابراز نگرانی کرده اند لذا این نمی تواند به این معنی دانسته شود که ایشان در همه موارد دولت و عملکرد آن را تا به حال تایید کرده اند .

ج) در حوزه اقتصادی نیز رهبر انقلاب تاکیدات ویژه ای داشته اند بنابراین ایشان اگرچه از کلیت دولت حمایت می کنند اما در زمینه اقتصادی انتظارات بسیاری دارند .

د) در آخر ذکر این نکته نیز قابل توجه است که اوضاع در وزارت علوم نیز چندان مناسب نیست و در این رابطه ایشان در جلسه اخیر خود نسبت به سیاسی شدن بیش از حد دانشگاه ها ابراز نگرانی کرده اند .

در پایان باید گفت که رهبر انقلاب همواره از دولت ها حمایت کرده اما دغدغه هایی نیز دارند تا باید بطور ویژه به ان ها توجه داشت و سوء استفاده رسانه ای نیز امری مذموم و ناپسند است . 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری