کد خبر: 2196

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس:

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، گفت: مدیریت جهادی، یک مدیریت پویا است که بر مبنای ارزش های الهی و اسلامی ايمان و اعتقاد كامل شكل يافته است.

منصور حقیقت پور در گفت و گو با خبرنگار قم خبر، در خصوص مدیریت جهادی اظهار کرد: مدیریت جهادی مقوله‌ای است که آثار آن در فرازهایی از دوران دفاع مقدس و خصوصاً نهاد جهاد سازندگی ظهور و بروز پیدا کرده است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی،افزود: مدیریت جهادی یک مدیریت پویا است؛ همچنین مدیریت تحمیل اراده بر مشکلات و استفاده از ظرفیت های روحی و روانی و اعتقادی برای پیشبرد اهداف است.

وی عنوان کرد: در واقع مدیریت جهادی مصداق مدیریتی است که در آن، فرهنگ سازمانی در راستای تحقق اهداف سازمان شکل پیدا کرده است و اهداف سازمان نیز در جهت نیازها و ارزش‌های محیطی قرار دارند.

حقیقت پور مدیریت جهادی را لازمه ی عزم ملی دانست و بیان کرد: عزم ملی بدون مدیریت جهادی هیچ گونه معنایی ندارد، مدیریت جهادی چند خصوصیت برجسته دارد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، تصریح کرد: یک مدیر جهادی هیچ گاه خواهان منافع شخصی نیست و مشورت در کارها را سرلوحه امور قرار می دهد، ازسوی دیگر مدیر جهادی همیشه به دنبال خدمت به مردم است و زمانی که نقطه ضعف ها آشکار می شود نکات منفی را تکرار نمی کند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: باید از همه ی ظرفیت های مدیریت جهادی برای رفع کمبود های موجود در کشور استفاده کنیم.

انتهاي پيام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری