کد خبر: 2166

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی قم:

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی قم گفت: پیرو درخواست استانداری قم مبنی بر اخذ مجوز تأسیس و راه اندازی مرکز آموزش علمی-کاربردی استانداری، این مرکز در سال تحصیلی ۹۳-۹۴ دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش قم خبر، امیر حمزه مهرابی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اعلام خبر راه اندازی مرکز علمی-کاربردی استانداری در قم اظهار کرد: پیرو درخواست استانداری قم مبنی بر اخذ مجوز تأسیس و راه اندازی مرکز آموزش علمی-کاربردی استانداری، این موضوع در جلسه کمیته هماهنگی شورای گسترش دانشگاه مطرح و با راه اندازی این مرکز و پذیرش دانشجو از مهرماه امسال موافقت شد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم افزود: بر اساس توافقات به عمل آمده بین مسؤولان دانشگاه و استانداری، این مرکز به طور موقت در ساختمان سابق فرمانداری واقع در 75 متری عمار یاسر مجتمع ادارات، آغاز به کار می کند.

وی با اشاره به رشته های این مرکز علمی کاربردی تصریح کرد: مرکز علمی – کاربردی استانداری برای مهرماه سال 93 در پنج کاردانی حرفه ای امور دهیاری و شوراها، کاردانی حرفه ای مدیریت-امور اداری، کاردانی حرفه ای امور زائرین، کاردانی حرفه ای مدیریت فرهنگی، کاردانی حرفه ای روابط عمومی و کاردانی فنی فناوری اطلاعات- اینترنت و شبکه های گسترده دانشجوی مرد با اولویت پذیرش از میان کارمندان ادارات و سازمان ها می پذیرد.

مهرابی با بیان اینکه زمان و نحوه ثبت نام از طریق رسانه های جمعی و سایت سازمان سنجش به اطلاع علاقه مندان می رسد، خاطرنشان کرد:  دانشگاه جامع علمی - کاربردی تنها متولی نظام آموزش عالی مهارتی علمی - کاربردی است که زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اداره می‌شود.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم بیان کرد: هدف دانشگاه جامع علمی-کاربردی، فراهم آوردن موجبات مشارکت سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی دولتی و غیر دولتی برای آموزش نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز بخش‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور است به نحوی که دانش‌آموختگان بتوانند برای فعالیتی که به آن‌ها محول می‌شود، دانش و مهارت لازم را در حیطه عمل ،کسب  کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری