کد خبر: 1943

یکی از رهبران حماس با تاکید بر اینکه فرماندهان این جنبش از تهدیدهای اسرائیل هراسی ندارند گفت: اگر رژیم اشغالگر جنگی را به ملت فلسطین تحمیل کند، ضعف و سستی این رژیم برای همه آشکار خواهد شد.

به گزارش قم خبر، تسنیم به نقل از شبکه خبری المیادین، سامی ابو زهری از رهبران حماس تاکید کرد که اگر اسرائیل جنگی را بر ما تحمیل کند، ضعف اسرائیل برای همگان آشکار خواهد شد.


ابو زهری افزود: رژیم اشغالگر نباید صبر حماس را بیازماید و رهبران حماس از تهدیدهای این رژیم هراسی ندارند.

شب گذشته بلافاصله پس از پیدا شدن اجساد ۳ صهیونیستی که از بیش از دو هفته پیش در حومه الخلیل مفقود شده بودند، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر جنبش حماس را مسئول قتل این سه صهیونیست دانست و تهدید کرد که حماس بهای سنگینی برای آن پرداخت خواهد کرد.

در همین راستا هواپیماهای جنگی رژیم صهیونیستی نیز حملات خود به نوار غزه را آغاز کردند و تا کنون بیش از ۲۵ بار مناطق مختلف نوار غزه را آماج حملات خود قرار داده‌اند.

در همین راستا «اسماعیل هنیه» نخست وزیر سابق دولت فلسطین در غزه و معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس تأکید کرد: هیچ ترسی از تهدیدات رژیم صهیونیستی نداریم و این تهدیدات تنها پایداری ملت فلسطین برای مقابله با تجاوزات این رژیم را بیشتر می‌کند.

جنبش حماس و گروه‌های مقاومت همچنین تأکید کردند که به تجاوزات رژیم صهیونیستی پاسخ داده این رژیم با تجاوزات خود علیه فلسطینیان درهای جهنم را به‌روی خود باز می‌کند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری