سرانجام هنرمندان حامی تیم ملی بعد از ۲ هفته پر هیاهو برگشتند؛ دو هفته‌ای که شاید تنها دو یا ۳ شب را در کنار ملی پوشان بودند و خیلی هم حضور گرمی در میان مردم نداشتند.

به گزارش قم خبر؛‌ خبرآنلاین در مطلبی نوشت: گروه هنرمندان اعزامی به برزیل غیر از دو یا سه شبی را که در سالوادور در هتل تیم ملی بودند و چند عکسی را با هم به یادگار گرفتند تقریبا در باقی طول سفر جدا از تیم ملی بودند. هتل‌های ۵ ستاره، مسافرت‌های هوایی و زمینی و فرصت گشت‌و‌گذار در ریو و بودن چند ساعته گهگاهی در کنار تیم ملی.

هنرمندان که ابتدا قرار بود برای ساخت پروژه‌ای برای شبکه خانگی به برزیل بروند بعد از حواشی بسیار، سرانجام با تعدادی محدود که کمتر از ۲۰ نفربودند راهی سفر شدند تا مشوق تیم ملی شان باشند.

جماعتی که انتشار همان اولین تصویرشان در تهران غوغایی به پا کرد. اتفاقی که در لحظه ورود به تهران، محراب قاسمخانی که این بار دیگر شلوار بلند و گشاد پوشیده، درباره اش می گوید: «دیدی چه شلوغی شد. اصلا نگذاشتند ببینند چی شده و چه اتفاقی افتاده!» و رضا یزدانی حرف های او را این طور تکمیل می کند: «باز دم همشهری جوان گرم با جلدی که بستند یک گوشه‌ای از اتفاقات را توضیح دادند. بابا آنجا ما از فوتبال آمده بودیم. تا حالا دیدی کسی با شلوار پارچه ای رسمی فوتبال بازی کند؟ خب معلوم است که ما با شلوارک رفته بودیم فوتبال!»

او که در این سفر بیشتر همراه بود با محراب قاسمخانی و پژمان جمشیدی می‌گوید از بازی های تیم ملی راضی بوده و به نظرش بچه ها تمام تلاش شان را کرده بودند. محراب هم می گوید: «قبل از بازی ها که اصلا امیدی نداشتیم. ولی همین که تا بازی آخر و دقایق پایانی هنوز امیدمان زنده بود، خودش خیلی حال داد.»

به عکس این دو اما پژمان که سابقه ۱۲ بازی ملی هم دارد، حسابی از بازی تیم ملی ناراضی بود. او در این باره می‌گوید: « خیلی بد بودیم. همه‌اش دفاع. هیچ وقت آرژانتین و نیجریه این قدر ضعیف نبودند. ما اگر تیم ۹۸ مان را در این بازی ها داشتیم به راحتی از این گروه صعود می کردیم.»

پرسیدن سئوالی مشابه از محمدرضا شریفی نیا و نرگس محمدی خیلی هم تاثیری ندارد چون این دو بیش از هر چیز سرگرم جمع و جور کردن سوغاتی های زیادشان بودند. فرصت زیاد این گروه هنرمند برای خرید از شاپینگ سنترهای مختلف برزیل البته باید هم اینچنین اضافه بار به همراه داشته باشد!

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری