کد خبر: 169

سردار احمدی مقدم گفت: در ۹ سایل که خدمتگزار مردم بودیم همواره از آبروی مردم حفاظت کردیم حتی در حوزه خصوصی و خانه مردم در آنجایی که در خفا عمل قبیحی انجام می‌شد نه وارد شدیم نه حق ورود داریم و اگر هم مطلع شدیم حق انتشار نداریم و همواره از آبروی مردم حفاظت می‌کنیم.

به گزارش قم خبر و به نقل از فارس، سردار اسماعیلی احمدی مقدم در مراسم تودیع و معارفه جانشین ناجا با تبریک بعثت اظهار داشت: یکی از کارهایی که ما در ناجا انجام می‌دهیم ایجاد امنیت و آرامش است که ادامه وظایف انبیاست.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: پاسداری از دین و مرزهای فرهنگی، ارزشی، اخلاقی و دینی و اسلامی از وظایف ما به عنوان نیروی انتظامی است و ما باید به عنوان پلیس از دین پاسداری کنیم.

وی گفت: اگر در اثر کوتاهی من و شما جوانی به انحراف افتاد باید در آن دنیا پاسخ دهیم.

سردار احمدی مقدم تصریح کرد: در این ۹ سال که ما خدمتگزار مردم بودیم همواره از آبروی مردم حفاظت کردیم حتی در حوزه خصوصی و خانه مردم در آنجایی که در خفا عمل قبیحی انجام می‌شد نه وارد می‌شویم نه حق ورود داریم و اگر هم مطلع شدیم حق انتشار نداریم و حتی اگر پرونده خاصی نیز داشته باشیم اجازه نمی‌دهیم فرد دیگری مطلع شود و همواره از آبروی مردم حفاظت می‌کنیم.

این مقام انتظامی ادامه داد: هیچ وقت از ناجا هیچ پرونده‌ای درج پیدا نکرد حتی اگر پرونده‌ای علنی شده بود ما دایره اطلاعات آن را وسعت بیشتری ندادیم البته که این کار سختی بود.

وی گفت: نسخه توفیق در دنیا و آخرت عمل به احکام دینی و قانون است و از دوران امام خمینی (ره) تا امروز این اتفاق نظر بوده است که رعایت قانون وظیفه شرعی است.

سردار احمدی مقدم تصریح کرد: میثاق بین ما، مردم و مسئولان قانون است و ناجا باید عملش مبتنی بر قانون باشد.

وی به سمت جدید سردار رادان اشاره داشت و گفت: مطالعات راهبردی موضوع آینده است و در دنیای پرتحول و پرچالش ما آینده غیرقابل پیش‌بینی است و سریع و پرچالش است.

وی افزود: آینده‌پژوهی می‌گوید باید مسائل را با دین وسیع‌تر و ریشه‌ای ببینیم که این مسئله نقیصه‌ای در ناجا بود و ما مرکز مطالعات راهبردی را با هدف حفظ ذخیره انسانی راهبردی ناجا تاسیس کردیم تا تمام راهبردهای بلند‌مدت ناجا به تائید این مرکز برسد؛ این مرکز زیرنظر فرمانده ناجا فعالیت می‌کند.

فرمانده نیروی انتظامی سردار رادان را فردی مسئولیت‌پذیر عنوان کرد و افزود: در قضیه کهریزک با اینکه سردار رادان اطلاعی نداشت و هیچ فردی هم اعزام نشده بود در دادسرای نظامی حاضر شد و حتی می‌خواست فداکاری کند و مسئولیت‌ها را به گردن بگیرد که بنده به ایشان گفتم چیزی خلاف عقیده نگویید؛ چرا که ایشان در هر می‌دانی فداکارانه برای نظام حضور دارند.

این مقام انتظامی ادامه داد: سردار رادان برخلاف ادعای رسانه‌های خارجی که ایشان را عامل برخورد و چهره سرکوب‌گر معرفی می‌کند یک چهره مردمی و شناخته شده هستند که ما از زحمات و خدمات ایشان تشکر می‌کنیم.

سردار احمدی‌مقدم در ادامه به خصوصیات و ویژگی‌های سردار اشتری اشاره داشتند و عنوان کردند ایشان نیز چهره کاملا شناخته شده‌ای هستند و اگر قرار بود ما برای انتخاب جانشین در ناجا رای بگیریم قطعا این فرد انتخاب می‌شد.

این مقام انتظامی افزود: سوابق بسیار خوب، تحصیلات عالیه، مدیریتی بودن و تسلط به حوزه عملیاتی ناجا از ویژگی‌های بر‌تر سردار اشتری است.

وی خاطرنشان کرد: وظیفه حساس و مهم ناجا وظیفه اشراف اطلاعاتی است؛ وظیفه اشراف اطلاعاتی یعنی شناخت جریان‌ها، زمینه‌های بحران و ناامنی و دادن هشدار به دستگاه که این کار باارزشی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری