کد خبر: 165

یک مقام مسئول با رد هر هرگونه آتش سوزی در پالایشگاه نفت اصفهان با تشریح جزئیات حادثه آتش سوزی در انبار روغن‌های نفتی در حاشیه پالایشگاه اصفهان، اعلام کرد: این حادثه هیچ آسیبی به پالایشگاه اصفهان وارد نکرده است.

به گزارش قم خبر؛ صادق حاجیان سخنگوی پالایشگاه نفت اصفهان در گفتگو با مهر در تشریح جزئیات یک حادثه نفتی در اصفهان، گفت: آتش سوزی در پالایشگاه نفت اصفهان صحت ندارد.

این مقام مسئول با اعلام اینکه حادثه آتش سوزی صبح امروز چهارشنبه ۷ خرداد ماه مربوط به انبار روغن‌های نفتی شرکت نفت سپاهان بوده است، تصریح کرد: در شرایط فعلی این آتش سوزی به طور کامل مهار شد و هیچ گونه مشکلی در سطح منطقه وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه در این حادثه هیچ آسیبی به پالایشگاه اصفهان وارد نشده است، اظهار داشت: پالایشگاه اصفهان به سرعت نیرو و امکانات امداد و آتش نشانی خود را در اختیار شرکت نفت سپاهان گذاشت که به کمک نیروهای آتش نشانی و شهرداری پس از ایجاد یک سپر دفاعی، موفق شدند، آتش را خاموش کنند.

سخنگوی پالایشگاه نفت اصفهان با بیان اینکه هنوز میزان خسارهای وارده معلوم نشده، تبیین کرد: حجم وسیعی از انبار روغن در آتش سوخته و عمده کالا‌ها نیز از بین رفته است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری