کد خبر: 1634

شاخص ترین مواضع رییس محترم قوه قضاییه در سالهای گذشته در خصوص مقابله با فتنه گران، مبارزه قاطع با مفاسد کلان اقتصادی و جرم و جنایت بوده است که اطلاعات موجود نشان می دهد بخش عمده تایید و تحسین حضرت آقا هم ناظر به همین این بخش از مواضع آقای آملی بوده است.

 

به گزارش قم خبر و به نقل از  سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز بیانات حضرت آقا درباره قوه قضاییه و ریاست محترم دستگاه قضایی، در دیدار دست اندرکاران آن، نشان از پویایی و طی مسیر حقی است که دستگاه قضایی کشور در راه رسیدن به تعالی در حال پیمودن می باشد.


بنا بر این گزارش نخستین نکته در این خصوص تعابیری است که رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره آیت الله آملی لاریجانی به کار بردند؛ تعابیری که ترکیبی از شجاعت، انقلابی و دانشمند بودن ایشان است، که در این سالهای پس از فتنه 88 واقعا به خوبی در ایشان و صلابت مواضعشان در برابر عناصر خودفروخته فتنه گر به عیان آشکار گردیده است.

به گزارش خبرنگار ما شاخص ترین مواضع رییس محترم قوه قضاییه در سالهای گذشته در خصوص مقابله با فتنه گران، مبارزه قاطع با مفاسد کلان اقتصادی و جرم و جنایت بوده است که اطلاعات موجود نشان می دهد بخش عمده تایید و تحسین حضرت آقا هم ناظر به همین این بخش از مواضع آقای آملی بوده است.

اما متاسفانه در این روزها که مسئولین دستگاه قضایی در حال ارائه آمار از عملکرد خویش هستند روزنامه جمهوری اسلامی، ناجوانمردانه بدون ارائه نظر سنجی کارشناسانه و طی یک رفتار پوپولیستی عوام فریبانه به این دستگاه، حمله نموده و در یک پارادوکس تمام عیار که معلوم نیست بر اساس کدام نظر سنجی واقعی نوشته است اعلام داشته که همه مردم از عملکرد دستگاه قضایی ناراضی هستند!

این روزنامه در ادامه برای رد گم کردن این اظهارات سخیفانه خود گفته است که ولی این دستگاه در بدنه خود از قضات شريف، نجيب، قانون‌مدار، متدين و فعال زيادي برخوردار است اما اشاره نکرده پس با این همه قضات شریف و... چرا همه مردم از این قوه ناراضی هستند! 

اما ظاهرا آنچه که باعث شده این روزنامه چشم بر روی حقیقت ارتقاء دستگاه قضایی در خدمت رسانی و به سمت ایده آل حرکت کردن ببندد حب و بغض های سیاسی می باشد که این روزنامه از فتنه 88 به این سوء دچار آن شده است فتنه ای که با کمال تاسف مدیران این روزنامه هم در بسیاری از مواقع آن، دل بر عملکرد ناصواب فتنه گران خوش کردند و بر نظام و دولت منتخب آن تاختند.

به گزارش عصر امروز این روزنامه متاسفانه نتوانسته است مواضعی در خور نام خویش اتخاذ نماید و در بسیاری از مواقع از افرادی حمایت کرده است که در مقابل رای مردم قرار داشتند و به قول خودشان نتوانستند دلشان را با منتخب مردم صاف نمایند.

ظاهرا همچنین عملکرد قوه قضاییه در محاکمه برخی از آقازاده های مورد علاقه مسئولان این روزنامه نیز در اتخاذ این مواضع نابحق در حق دستگاه قضایی بی جهت نبوده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری