کد خبر: 1624

وزیر دادگستری با بیان اینکه گزارشات صدا و سیما نسبت به دولت موضوعی عادی شده و دیگر حساسیت‌ها نسبت به این برنامه‌ها کمتر شده است، گفت: گزارشات صدا و سیما در مورد قوه قضائیه کم است و بهتر است برای پخش این برنامه‌ها، هماهنگی صورت بگیرد.

به گزارش قم خبر و به نقل از مهر، مصطفی پورمحمدی، وزیر دادگستری در حاشیه امروز جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به انتقاد رئیس دستگاه قضا از عملکرد صدا و سیما اظهار داشت: موضوعاتی که صدا و سیما مطرح می‌کند، باید بررسی شود و نظرات نسبت به آن موضوع به دستگاه‌های مربوطه گفته و منتشر شود.


وی افزود: جامعه نسبت به مسائل منفی عکس‌العمل نشان می‌دهد که نسبت به مسائل مثبت شاید آن عکس‌العمل نباشد، اما موضوع منفی کل جامعه را فرا می‌گیرد.

وزیر دادگستری با بیان اینکه گزارش‌های صدا و سیما در مورد دولت عادی شده است، بیان کرد: صدا و سیما نسبت به عملکرد دولت گزارش زیاد پخش کرده و این موضوع عادی شده و دیگر حساسیت‌ها کمتر شده است و قرار است نسبت به این گزارش‌ها عکس‌العمل نشان ندهیم.

پورمحمدی خاطر نشان کرد: گزارش‌های صدا و سیما نسبت به قوه قضائیه کمتر از دولت است. بنابراین بهتر است برای پخش گزارشات در مورد قوه قضائیه هماهنگی صورت گیرد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری