کد خبر: 1606

در آستانۀ فصل تابستان مجموعۀ فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی سرچشمه ( یادمان هفتم ‌ تیر ) کلاس ‌ های آموزشی متنوعی را برای سنین گوناگون برگزار خواهدنمود .

   

به گزارش قم خبر و به نقل از روابط عمومی مجموعه فرهنگی سرچشمه، این دوره‌های آموزشی دردفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی سابق و قتلگاه شهید آیت‌الله دکتر بهشتی و ۷۲شهید هفتم‌تیر ۱۳۶۰ که در حال حاضر تبدیل به مجموعه‌ای فرهنگی شده‌است برگزار خواهدشد.

در این دوره از کلاس‌های آموزشی «مرکز آموزش‌های تخصصی سرچشمه» کلاس خوشنویسی (معلی و نستعلیق) و دوره‌ی‌ ویژه‌ی گرافیک‌خط بنایی را برای عموم سنین و مخاطبان طراحی نموده‌است و در پایان این دوره از منتخب آثار شرکت‌کنندگان، نمایشگاهی در محل نگارخانه سرچشمه برپا خواهدشد.

«کلینیک خانوادۀ سرچشمه» هم‌چون دوره‌های گذشته کلاس‌هایی در ارتباط با موضوع خانواده چون تحکیم خانواده، فرزندپروری از منظر روان‌شناسی و اسلام، طب سنتی، آداب زناشویی سالم، زندگی خصوصی یک مجرد، تربیت مشاور مبتنی‌بر فرهنگ ایرانی اسلامی و معرق کاغذ با حضور اساتیدی از جمله دکتر شهناز کارکن، سمیه‌سادات لوح‌موسوی، آسیه شریعتمدار، نوشین فراهانی، نرگس حیدری، ام‌البنین داوودی، زهراسادات لوح‌موسوی و مرضیه هوریار برگزار نموده‌است؛ همچنین «مرکز آموزش و نگهداری کودکان سرچشمه» نیز اقدام به برگزاری کلاس‌هایی چون کارگاه خلاقیت، ژیمناستیک، مفاهیم قرآن، مکالمه عربی برای کودکان خواهدنمود.

«خانه ادب و هنر نوجوان» در اولین اقدام خود کلاس‌هایی چون شعر، داستان، روزنامه‌نگاری (با ارائۀ مدرک)، مجری‌گری و فن‌بیان، عکاسی(با ارائۀ مدرک)، گرافیک، تئاتر، مداحی و قرآن را با حضور دختران و پسران نوجوان برگزار می‌کند.

قابل ذکر است ثبت‌نام کلاس‌های آموزشی تابستانی از تاریخ ۱۲/خرداد/۹۳ تا روز شروع کلاس‌ها (۱۰/تیرماه) انجام می‌پذیرد. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیش‌تر و ثبت‌نام با شماره تلفن ۳۵۰۲۴۰۰۰ تماس بگیرند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری