عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران خطاب به اصلاح‌طلبان گفت: باید در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی با وحدت حرکت کنیم.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، فائزه هاشمی عصر سه‌شنبه در جمع عده‌ای از اصلاح‌طلبان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: باید محدودیت‌های دولت آقای روحانی را درک کرده و با حضور پررنگ خودتان حرکت مردم در ۲۴ خرداد را ادامه دهید.
 

وی ادامه داد: زنان شایسته و توانمند باید برای منصب‌های مختلف بیشتر معرفی شده و همپای مردان در توسعه و آبادنی کشور نقش ایفا کنند.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران به موضوع یارانه‌ها اشاره کرد و گفت: آقای روحانی در مسئله یارانه‌ها اشتباه کرد؛ اگر بخواهد به این شکل ادامه پیدا کند هیچ‌وقت مسئله اقتصاد درست نمی‌شود.

هاشمی عنوان کرد: پول دادن به مردم راه‌حل خوبی برای درست کردن اقتصاد نیست، رئیس جمهور باید یارانه را قطع کند و فقط به قشر مستضعف و کم‌درآمد و محروم بدهد و به جای آن بخش تولید، درمان و سایر بخش‌ها را تقویت کند.

وی تأکید کرد: وحدت مهم‌ترین مؤلفه‌ای است که اصلاح‌طلبان برای ادامه فعالیتشان باید آن را سرلوحه کارشان قرار دهند.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران در ادامه به انتخابات ۹۲ ریاست جمهوری اشاره‌ کرد و بیان داشت: اصولگرایان به خاطر تکثر و تفرقه کاندیدا‌ها شکست خوردند، اما باید در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی با وحدت حرکت کنیم.

هاشمی، موانعی را سر راه دولت تدبیر و امید دانست و گفت: مجلس برای دولت مانع ایجاد می‌کند و تعداد تذکرات، آمد و رفت‌های دولتمردان این موضوع را نشان می‌دهد.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران، عملکرد دولت تدبیر و امید را در موضوعات مختلف از جمله اقتصاد، سیاست خارجی و بهبود با روابط کشور‌ها را خوب ارزیابی کرد و افزود: دولت در بحث انرژی هسته‌ای خوب عمل کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری