کد خبر: 1562

آیت‌الله علوی گرگانی گفت: ماه مبارک رمضان ماه خلوص و پاکی از آلودگی‌ها بوده و فرصتی است برای انجام اعمال خوب چرا که خداوند بخشنده و آمرزنده است.

به گزارش قم خبر و به نقل از تسنیم، آیت‌الله سید محمدعلی علوی گرگانی امروز در دیدار جمعی از کارمندان نیروی انتظامی سراسر کشور با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: این ماه، ماه خلوص و پاکی از آلودگی ها است و فرصتی است برای انجام اعمال خوب چرا که خداوند بخشنده و آمرزنده است.

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه ماه مبارک رمضان فرصتی برای بندگان است برای انجام اعمال نیکو افزود: خداوند از تمام اعمال بندگانش مطلع است از همین رو باید در برابر خدا صادقانه و روراست باشیم.

استاد حوزه علمیه با بیان اینکه به انسان انگیزه می دهد، تصریح کرد: فقیه کسی است که مردم جرات گناه نمی دهد از همین رو نباید مردم را از امید خدا ناامید کرد، امید انسان را به تلاش و تکاپو وا می دارد.

وی با تاکید براینکه همواره باید به یاد خدا باشیم تا رستگار شویم خاطرنشان کرد: خداوند ۱۲۴هزار پیامبر را برای هدایت و راهنمایی بندگان فرستاد و این بزرگواران همه تلاش خود را برای تحقق این موضوع به کار گرفتند.

آیت الله علوی گرگانی محبت خدا را به بندگان بهترین دلیل فرستادن انبیا و پیامبران عنوان کرد و گفت: در تمام کارها باید رضایت و خواست خدا را در نظر بگیریم.

مرجع تقلید شیعیان با تاکید براینکه برای خدا هیچ حجاب حائلی وجود ندارد و به تمام کارها و اعمال بندگان واقف است، خاطرنشان کرد: خدا برتمام امور مسلط است و رحمت زیادی بر بندگان خود دارد از همین رو نباید در برابر خدا نیرنگ به کار ببریم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری