حمله شدید الحن ویژه نامه استانی روزنامه آرمان قم به مدیرکل سیاسی استانداری قم به جهت اتخاذ مواضع ضد فتنه گران

به گزارش قم خبر و به نقل از پايگاه خبر ي شهر كريمه، آن طور که معاوم است رویکرد تند برخی رسانه های افراطی در قم پایان ندارد و این بار شاهد آن هستیم که نشریه ای کاملا بی پرده ،مقام وکالت فتنه گران را به عهده گرفته است .البته این رویکرد در اصلاح طلبان افراطی قابل پیش بینی بود همانطور که همزمان با پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، اصلاح‌طلبان در مقام یکی از طلبکاران سیاسی دولت روحانی برآمده و عملاً روحانی را به جهت پیروزی در انتخابات مدیون جبهه اصلاحات می‌دانند

 

 

حمله شدید الحن ویژه نامه استانی روزنامه آرمان قم به مدیرکل سیاسی استانداری قم به جهت اتخاذ مواضع ضد فتنه گران


امروز شاهد حضور یک نشریه دیگر به جمع رسانه های استان قم بودیم .نشریه ای که دومین نوبت حضور آن در پیشخوان مطبوعات با درج شماره جالب 2499 گویای احتمال غیرقانونی بودن چاپ مستقل از روزنامه مادر خود بوده که روز یکشنبه بصورت رایگان در ادارات و سازمانها توزیع گردید.

 

جدای از وظیفه تبریک به گردانندگان این روزنامه به مناسبت شروع رسمی فعالیت آن در قم،آن چه نگارنده را به فکر نگارش این مقاله انداخت رویکرد افراطی در یکی از تیترهای این ویژه نامه استانی بود که حاوی انتقاد و حمله شدید به مصاحبه مدیرکل سیاسی استانداری قم با خبرگزاری فارس با مضمونی اخطار گونه به فتنه گران بود که معلوم نیست به چه جهت موجب عصبانیت این روزنامه ودرج آن مقاله شده است.

 

ویژه نامه روزنامه آرمان در مقاله ای و با عنوان "سند روشن از دودوزه بازان سیاسی" اقدام به اعتراض شدیدالحن به این مصاحبه پرداخته و مطالب حیرت آوری را پیرامون مصاحبه این مدیرارشد دولت یازدهم در قم عنوان نموده است.البته لازم به ذکر است پس از رویکرد تهاجمی رسانه ای در مورد مصاحبه فوق ،حجت الاسلام ذاکری بلافاصله اقدام به مصاحبه با ایلنا نمود و توضیحاتی در مورد آن مصاحبه اعلام نمود که چنانچه دوستان حرفه ای! نشریه فوق مختصر تحقیقی میکردند شاید لازم نبود این چنین آشفته شوند .

 

فرهنگ فارسی معین دو دوزه باز را کنایه از " با هر دو طرف معامله یا مبارزه همدست شدن و هر دو را فریب دادن" معنی کرده که  معلوم نیست روزنامه آرمان به چه جهت و با استفاده از ادبیاتی توهین آمیز و به دور از شان و حرمت قلم، آن را به مدیری روحانی در دولت یازدهم که اتفاقا عضور حزبی معتدل و میانه رو بوده  نسبت داده است.

 

نکته جالب اینجاست که ویژه نامه آرمان قم در این مقاله ضمن اشاره به موضع گیری حجت الاسلام ذاکری، کاملا شفاف، عصبانیت خود را بروز داده و خواستار رسیدگی به بیاناتی میشود که مشابه آن را خود استاندار محترم بعد از دیدار با مقام معظم رهبری به عنوان مطالبه ای مهم عنوان نموده و از زبان ایشان عینا اعلام گردید.

 


 

مقام عالی دولت یازدهمدر استان قم به هنگام ارایه گزارش پس از دیدار خود با رهبرمعظم  انقلاب عنوان نمودند که "  مقام معظم رهبری تاکید کردند که اجازه ندهید سوءاستفاده کنندگان و فتنه گران به استانداری قم نزدیک شوند".

 

لازم به ذکر است انتصابات،دیدارها و سیاست های کلی اعلام شده توسط حجت الاسلام صالحی منش ،نشان از این دارد که وی تلاش دارد که تا حد امکان خود و دایره مدیریتی را از شائبه افراط و یکسو نگری دور نگه دارد.

 

اقدامی که ظاهرا به مذاق اصلاح طلبان افراطی قم خوش نیامده و عکس العمل آن در قالب یک مقاله مطبوعاتی بروز کرده است.

 

گفتنی است در این مقاله شاهد درخواست عجیب ، صریح و آمرانه این روزنامه از وزیرکشور برای عزل ایشان هستیم.و حال با بررسی وبازخوانی کامل مصاحبه حجت الاسلام ذاکری تنها پیام روشنی که مشاهده میشود اخطار ایشان به فتنه گران می باشد که ظاهرا همان موجبات عصبانیت  نویسنده و استفاده از ادبیات نگارشی خارج از عرف مطبوعاتی را گردیده است.

 

آن طور که معاوم است رویکرد تند برخی رسانه های افراطی در قم پایان ندارد و این بار شاهد آن هستیم که نشریه ای کاملا بی پرده ،مقام وکالت فتنه گران را به عهده گرفته است .

البته این رویکرد در اصلاح طلبان افراطی قابل پیش بینی بود همانطور که همزمان با پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، اصلاح‌طلبان در مقام یکی از طلبکاران سیاسی دولت روحانی برآمده و عملاً روحانی را به جهت پیروزی در انتخابات مدیون جبهه اصلاحات می‌دانند تا جایی که سعید حجاریان تئوریسین جبهه اصلاحات دراین‌باره می‌گوید: «اگر اصلاح‌طلبان نباشد، روحانی هم وجود ندارد  .»

 

این اظهارات در حالی است که روحانی بارها و بارها اعلام کرده بیش از آنکه به حزب و جناح خواسته‌ای وابسته باشد، حامی افراد معتدل جناح‌های مختلف سیاسی است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری