کد خبر: 154

مشاور عالی سازمان سنجش از آغاز ثبت نام دوره کاردانی به کار‌شناسی ناپیوسته سال ۹۳ خبر داد و گفت: ثبت نام در این دوره از روز یکشنبه ۱۱ خردادماه آغاز می‌شود و تا دوشنبه ۱۹ خرداد پایان می‌پذیرد.

به گزارش قم خبر، دکتر حسین توکلی در گفتگو با مهر افزود: تمامی داوطلبان شرکت در دوره کاردانی به کار‌شناسی ناپیوسته سال ۹۳ منحصرا از طریق سایت سازمان سنجش صورت می‌گیرد.

وی افزود: داوطلبان متقاضی که دارای شرایط عمومی و اختصاصی این آزمون هستند می‌توانند در مدت زمان اعلام شده نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

توکلی خاطرنشان کرد: آزمون کاردانی به کار‌شناسی ناپیوسته در روز پنجشنبه ۲۳ مردادماه ۹۳ برگزار می‌شود. کارت ورود به جلسه آزمون نیز از روز دوشنبه ۲۰ تا چهارشنبه ۲۲ مردادماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: بر اساس ضوابط اعلام شده از تعداد ۷۴ کدرشته امتحانی کاردانی به کار‌شناسی که در دفترچه راهنما درج شده است پذیرش در ۳۴ کدرشته امتحانی از طریق آزمون و پذیرش در ۴۰ کد رشته امتحانی از طریق سوابق تحصیلی (بدون آزمون) انجام می‌گیرد. با این حال تمامی داوطلبان اعم از متقاضیان پذیرش با آزمون یا بدون آزمون لازم است که نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری