کد خبر: 1527

رییس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت گفت: آنچه نقشه تروریست های داعش و برخی حکام مستکبر کشورهای اسلامی را دچار خدشه کرد، حضور رهبری آگاه و فقیهی بیدار به نام آیت الله سیستانی در عراق بود .

به گزارش قم خبر؛ حجت الاسلام حسین اردستانی در گفتگو با مهر با اشاره به حوادث رخ داده در عراق اظهار داشت: امروز عراق به کانون جنگ میان مقاومت اسلامی و جریان حق طلبی و زورگویان و مستکبران جهان بدل شده است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت افزود: امروز تروریست های داعش تحت حمایت مادی و معنوی استکبار و برخی کشورهای غربی و با در دست داشتن سلاح های ساخت آمریکا و اسراییل به توطئه افکنی در عراق مشغول هستند.

حمایت برخی کشورهای اسلامی از داعش تأسف آور است

وی ادامه داد: آنچه در این میان ناراحت کننده و تأسف آمیز بوده، حمایت برخی کشورهای اسلامی و مدعی خادم الحرمین بودن است که هم نوا با تروریست های داعش در کشته شدن زنان، کودکان و مردان عراق و سوریه تلاش می کنند.

اردستانی اضافه کرد: اما آنچه نقشه تروریست های داعش و برخی حکام مستکبر کشورهای اسلامی را دچار خدشه کرد، حضور رهبری آگاه و فقیهی بیدار به نام آیت الله سیستانی در عراق بود که با حکم جهاد در برابر تروریست ها، ورق جنگ در این کشور را برگرداند.

این مسئول عنوان کرد: اگر چه تروریست ها در روزهای ابتدایی حمله به عراق، توانستند برخی مناطق را به دست آورده و جنایاتی را انجام دهند اما با فرمان مراجع شیعه و سنی در عراق، همه اقوام، گروه ها و مردم این کشور به صحنه آمده و به مقابله با تروریست ها پرداختند.

با وحدت و همدلی گروه های مختلف عراقی تروریستها شکست می خورند

وی بیان داشت: اکنون با وحدت و همدلی گروه های مختلف عراقی در میدان جنگ، تروریست ها هر روز با تلفات بیشتری مواجه می شوند و همین مسأله و رعب و وحشت از اتحاد مردم باعث ایجاد اختلاف بین تروریست ها و نیروهای بعثی شده است.

اردستانی گفت: تروریست ها بیش از سه سال تمام تلاش خود را به کار بستند تا حکومت بشار اسد که در جبهه مقاومت اسلامی در برابر اسراییل قرار گرفته است را سرنگون کنند اما با حمایت مردم و بسیج شدن نیروهای مردمی، دست نشانده های استکبار با شکست های سختی مواجه شدند.

وی متذکر شد: پس از انتخابات سوریه و برتری قاطع بشار اسد، تروریست ها از رسیدن به اهدافشان در این کشور ناامید شدند به همین خاطر با حمله به عراق، نیات پلید خود را در این کشور جستجو می کنند، قطعا تروریست ها با جنایاتی که انجام دادند در این دنیا مورد کیفر قرار خواهند گرفت و در آینده شاهد سرنگونی این گروه ها خواهیم بود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری