کد خبر: 15239

هوای کرج نیمه ابری و دمای هوا ۱۷ درجه بالای صفر است، ترافیک در محورهای استان نیمه سنگین گزارش شده است.

به گزارش قم خبر، سرهنگ رضا اکبری در گفتگو با مهر با اعلام اخبار ترافیک محورهای استان اظهار داشت: حد فاصل شهرک خاتم الانبیا تا محدوده ترمینال شهید کلانتری و همچنین لاین شمالی اتوبان تهران - کرج - قزوین ترافیک سنگین است.

وی تصریح کرد: ترافیک در اتوبان تهران - کرج - قزوین بجز محدوده شهرک خاتم الانبیا تا ترمینال مسافربری شهید کلانتری نیمه سنگین است.

وی از ترافیک نیمه سنگین در محور کرج - چالوس خبر داد و گفت: از رانندگانی که قصد عبور از محورهای استان البرز را دارند تقاضا می کنیم با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز هر گونه حادثه جلوگیری کنند.

در ادامه منصور رحمانیان مدیرکل هواشناسی البرز در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب اظهار داشت: هوای کرج نیمه ابری و دمای هوا ۱۷ درجه بالای صفر است.

وی در ادامه سرعت باد را ۳ متر بر ثانیه و از سمت غرب اعلام کرد و گفت: پیش بینی می شود که در ۲۴ ساعت آینده هوای کرج ابری، در بعضی ساعات با افزایش ابر و در پاره ای از نقاط با بارش پراکنده همراه با وزش باد همراه باشد.

رحمانیان بیشینه دمای هوا در کرج را ۱۷ درجه بالای صفر و کمینه دمای هوا را ۵ درجه بالای صفر عنوان کرد و گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان ابری، بعضی ساعات افزایش افزایش ابر، بارش پراکنده و احتمال رعد و برق، وزش باد نسبتا شدید و در پاره ای نقاط همراه با گرد و خاک پیش بینی می شود.

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری