هفته گذشته مشاور امور زنان رئيس‌جمهور گفته بود گزارشي در زمينه لزوم ورود زنان به استاديوم‌هاي ورزشي به رئيس‌جمهور داده و رئيس جمهور، وي و وزير ورزش را مأمور بررسي بيشتر اين موضوع نموده است.

به گزارش قم خبر، روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:


تلويزيون بي‌بي سي، موضوع راه يافتن زنان و دختران به استاديوم‌هاي ورزشي براي تماشاي مسابقات را، كه خانم شهيندخت مولاوردي مشاور امور زنان رئيس‌جمهور چند روز قبل مطرح كرده،‌ با جديت در دستور كار خود قرار داده و با انتشار گزارش‌ها و مصاحبه‌هاي متعدد درصدد دامن زدن به آن برآمده است. يكي از مصاحبه شوندگان به تلويزيون دولتي انگليس گفت موضوع ورود زنان به استاديوم‌ها فقط جنبه نمادين دارد و هدف اينست كه زنان در ايران به حقوق ديگر خود برسند.

هفته گذشته مشاور امور زنان رئيس‌جمهور گفته بود گزارشي در زمينه لزوم ورود زنان به استاديوم‌هاي ورزشي به رئيس‌جمهور داده و رئيس جمهور، وي و وزير ورزش را مأمور بررسي بيشتر اين موضوع نموده است. فارغ از اينكه خانم مولاوردي چه هدفي را دنبال مي‌كند، به نظر مي‌رسد موضوع ورود زنان به استاديوم‌ها به زودي به يكي از موضوعات مطلوب جناح رقيب و مخالفان رئيس‌جمهور تبديل خواهد شد كه مي‌تواند دردسرهايي براي دولت ايجاد كند.

به گزارش جهان، البته این روزنامه اشاره ای به خوب یا بودن بودن این موضوع نکرده و تنها از دید جناحی به آن پرداخته است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری