کد خبر: 14586

قائم مقام باشگاه پرسپولیس برد این تیم برابر بنیادکار را به هواداران، کادر فنی و اعضای تیم تبریک گفت و اعلام کرد پیروزی در دو بازی اخیر مقابل لخویا و بنیادکار، آرامش را به پرسپولیس برگرداند.

به گزارش قم خبر به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمدحسین نژادفلاح پس از برتری پرسپولیس برابر بنیادکار، ضمن بیان مطلب فوق گفت: بازی سختی بود و بازیکنان پرسپولیس در میان تماشاگران پر تعداد بنیادکار و جو سنگینی که بوجود آورده بودند، واقعا جانانه دویدند و جنگیدند.


وی افزود: جا دارد ضمن خسته نباشید، این برد شیرین را به آنها تبریک بگوییم و امیدوارم بتوانیم از خجالت آنها در بیاییم. همچنین وظایف و تعهداتی که باشگاه در قبال آنها دارد، را برآورده کنیم و بتوانیم حمایت خوبی از آنها داشته باشیم.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: کادر فنی اعتماد به نفس و آرامش خاصی در این سفر داشت و این اعتماد و آرامش به تیم منتقل شد. تیم ما واقعا به فرم خوبی دست پیدا کرده و از حمید درخشان و همکاران‌شان ممنونیم که توانسته‌اند پرسپولیس را به این شرایط برسانند و شش امتیاز در دو بازی سخت و دشوار در مقابل تیم‌هایی قدرتمند کسب کنند.

وی خاطرنشان کرد بنیادکار باشگاهی با امکانات، مجهز، دارای استادیوم اختصاصی و امکانات ویژه و بازیکنانی ملی پوش و طراز اول است و توانسته در ریاض مقابل النصر مساوی بگیرد و تیم قدرتمند الجزیره امارات را ببرد و پیروزی در تاشکند کار بزرگی بود که بازیکنان با اخلاق و توانمند ما انجام دادند و دل هواداران را شاد کردند.

نژادفلاح همچنین گفت: این دو برد آرامش را به پرسپولیس بازگرداند و بسیار خوشحالم که هواداران پرسپولیس سربلند و شاد هستند و امیدوارم برای اینکه پرسپولیس نماینده ایران است، همکاری‌های لازم صورت پذیرد تا به واسطه سفر به تاشکند، تبریز، مسجدسلیمان و عربستان با خستگی مفرط عازم ریاض نشویم و بازی نفت مسجد سلیمان به زمان دیگری موکول شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری