اسمش "آزادی های یواشکی" است و رسمش ترویج بی عفتی، درصفحه ای به نام فیس بوک به دنبال دریدن حیای زنان مسلمانند.

به گزارش قم خبر، جسم پر از ترکشش که بر زمین افتاد خون سرخی از آن جاری شد و چه زیبا بر روی زمین نقش بست! خواهرم حجابت، برادرم نگاهت...

خواهرم! جسم پاک شهدا بر زمین افتاد تا مبادا چادر تو بر زمین افتد! زیرا چادر همچون محافظی تو را در برابر ناپاکی ها حفظ می کند، پس چادرت را حفظ کن تا بمانی!..

هيچ باغباني را سرزنش نمي كنند كه چرا دور باغ خود حصار و پرچين كشيده است، چون باغ بي ديوار، از آسيب مصون نيست و ميوه ومحصولي براي باغبان نمي ماند.

هيچ كس هم با نام و بهانه «آزادي» ديوار خانه خود را بر نمي دارد و شبها در حياطش را باز نمي گذارد، چون خطر رخنه دزد، جدي است.

هيچ صاحب گنج و گوهري هم، جواهرات خود را بدون حفاظ، در معرض ديد رهگذران نمي گذارد تا بدرخشد، جلوه كند و چشم و دل بربايد، چون خود جواهر ربوده مي شود.

این روزها رسم زمانه عوض شده، حصار را برمی دارند تا مبادا در بند باشند و نمی دانند که خود را به دام می افکنند.

اسمش "آزادی های یواشکی" است و رسمش ترویج بی عفتی، درصفحه ای به نام فیس بوک به دنبال دریدن حیای  زنان مسلمانند، در معرفی این صفحه آمده: این صفحه متعلق به هیچ گروه و جریانی نیست. صفحه دغدغه‌های زنانِ داخل ایران است و عکس‌ها تماما مربوط به عکس‌هایی از شهرهای مختلف ایران است که زنان خودشان می‌فرستند. تمامی دختران و زنان ایرانی در زادگاه‌شان گرفتار محدودیت‌های اجتماعی و قوانین بازدارنده هستند و در انتخاب پوشش آزاد نیستند. اما با وجود تمام این محدودیت‌ها گاهی خودشان آزادی‌هایی را تجربه می‌کنند که برای لحظه‌ای از بند این حصار‌ها‌‌ رها می‌شوند.

تو چه می دانی از دغدغه زنان ایرانی و مسلمان! تو چه می دانی که در این مرز وبوم شیر زنانی با حفظ چادر خود طاغوت را برچیدند! تو چه می دانی که خیره ماند سالها  بر در، چشم مادران انتظار در فرزند!  تو چه می دانی حیا در زن چیست! و تو چه می دانی ارزش چادر چیست...

من شکایت دارم... از آن ها که نمی فهمند چادر مشکی من یادگار مادرم زهراست، از آن ها که به سخره می گیرند قـداسـتِ حجابِ مادرم را ! در کدام عالم واهی سیر می کنی؟ چـــــرا نمی فهمی؟ این تکه پارچه ی مشکی، از هر جنسی که باشد، حـــُرمــت دارد !

ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (حفظه الله)فرمودند: پس کسانی که از حجاب فراری اند، و بهانه کرده اند که ما دوست داریم آنجور بگردیم و بخاطر دل خودمان میخواهیم و کاری به کسی نداریم و از این دست حرفها، حقیقتأ بدنبال رفع این حد و حدودی است که اسلام ایجاد کرده.
اسلام نفس امّاره ی آدمی را از این سرکشی مخرب مهار می کند  . حجاب، تنها سلاحی است که از هردو شخص مهاجم ومدافع، حفاظت می کند

پس خودت را خسته و سبک نکن! کشوری که به خون شهیدانش استوار است هیچ گاه چنین ننگی ر ابر خود نمی پذیرد...


انتهاي پيام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری