کد خبر: 1442

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: ایران در جهان دهمین کشور از لحاظ گردشگری و شانزدهمین کشور هدف شناخته شده است.

به گزارش قم خبر و به نقل از فارس، کوشش تبار عصر امروز در بازدید از روستاهای سیاه جنگل و غار لادیز و تمین و هفتادملا اظهار داشت: گردشگری یکی از موضوعاتی بود که با مسئولان استانی سیستان و بلوچستان مورد بررسی قرار گرفت.

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: با توجه به صحبت‌های استاندار سیستان و بلوچستان یکی از اولویت‌های کار وی همین بحث گردشگری در این استان است.

وی افزود: منطقه هفتادملا از مناطق بسیار زیبا و تاریخی شهرستان است و آثار تاریخی و طبیعی و گردشگری زیادی در استان و شهرستان وجود دارد.

کوشش‌تبار ادامه داد: هم اکنون فرصت توسعه، پیشرفت و اشتغالزایی زیادی در منطقه وجود دارد و می‌طلبد که مسئولان شهرستان و استان آن چه که در توان دارند به کار گیرند تا مناطق این چنینی توسعه یابد.

وی افزود: ایران در جهان دهمین کشور از لحاظ گردشگری و شانزدهمین کشور هدف شناخته شده و ما باید به جذب سرمایه‌گذار برای ایجاد مجتمع‌های تفریحی کمک کنیم.

کوشش تبار گفت: یکی از کارهای وزارت کشور در سال جاری تجهیز ماشین آلات و دو برابر دیدن اعتبار استان در زمینه دهیاری‌ها و روستاها است.

وی گفت: یکی از کارهای خوب دیگری که امروز ما دیدیم بکارگیری دهیار خانم در روستای سیاه جنگل و انجام شدن پروژه‌های عمرانی به نحوه است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری