کد خبر: 1438

تیم فوتبال کلمبیا با کسب پیروزی مقابل ساحل عاج در یک قدمی صعود به دور دوم جام جهانی 2014 قرار گرفت.

به گزارش قم خبر و به نقل از فارس، نیمه دوم تیم های ساحل عاج در حالی آغاز شد که دو تیم در نیمه اول با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.


در حالی که تا دقیقه ۵۵ مسابقه، بازی ساکنی را شاهد بودیم، سانتر خوب یحیی توره روی دروازه کلمبیا با بی‌دقتی مهاجم ساحل عاج به بیرون رفت تا در برگشت کلمبیایی‌ها در یک حمله توپ را به تیر دروازه بزنند.

دیدیه دروگبا که همانند بازی با ژاپن در ابتدای کار بازی را از روی نیمکت دنبال می‌کرد در دقیقه ۶۰ به جای ویلفرد بونی به میدان آمد.

در ۳۰ دقیقه پایانی بازی حملات کلمبیا جواب داد و رودریگز روی ضربه کرنر در دقیقه ۶۴ دروازه ساحل عاج را باز کرد تا حساب کار یک بر صفر شود.

ساحل عاج هم پس از دریافت گل به حمله روی آورد، اما بی‌هدف بود و این شاگردان پکرمن در کلمبیا بودند که در یک ضد حمله در دقیقه ۷۰ توسط کوئینترو به گل دوم خود رسیدند.

در ادامه کار ژروینیو، بازیکن ساحل عاج که میلان ایتالیا بازی می‌کند، در دقیقه ۷۳ روی یک حرکت فردی و با از پیش رو برداشتن مدافعان حریف دروازه کلمبیا را باز کرد تا یکی از گل‌های خورده را جبران کند تا این بازی در نهایت با حساب ۲ به یک به سود کلمبیا به پایان برسد.

زوکورا از ساحل عاج با دریافت کارت زرد در این مسابقه بازی بعدی تیمش مقابل یونان را از دست داد.

دیگر دیدار گروه C را تیم‌های ژاپن و یونان ساعت ۰۲:۳۰ بامداد فردا برگزار خواهند کرد.

برای مشاهده اخبار مربوط به جام جهانی اینجا کلیک کنید.
- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=۱۳۹۳۰۳۲۹۰۰۰۹۶۵#sthash.klAeSteA.dpuf

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری