کد خبر: 1394

مدیر مسئول روزنامه کیهان در قم:

مدیر مسئول روزنامه کیهان در قم گفت: دشمنان بیان می‌کنند که مسیری که تاکنون طی کرده اید، اشتباه بوده و همه تلاششان این است که آینده انقلاب اسلامی را مبهم نشان دهند.

به گزارش قم خبر و به نقل از تسنيم، حسین شریعتمداری پیش از ظهر امروز در همایش سخنرانان هیئت رزمندگان اسلام که در سالن اجتماعات مدرسه دارالشفاء قم برگزار شد با اشاره به فعالیت های گسترده دشمنان نظام اسلامی در عرصه های مختلف فضای سایبری کشور اظهار کرد: دشمن با رسانه های خود می خواهد این موضوع را القا کند که تعداد آن ها بیشتر از ماست و بر همین اساس خود را گسترده نشان می دهند. 

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در طول زمان پربار تر شده است تصریح کرد: دشمنان نظام اسلامی در این سال ها تمام تلاش خود را برای از بین بردن انقلاب انجام داده اند اما به دلیل رشادت های جوانان این کشور دچار مشکل نشده است.

شریعتمداری گفت: دشمن در بسیاری از عرصه ها به ناکامی رسیده و با بن بست های جدی روبرو شده است اما هم چنان به جنگ افکار مردم ما آمده است و توپخانه ها جای خود را به رسانه ها داده اند.

وی خاطرنشان کرد: نشریه USA today عنوان می کند که ما با ابرحریفی چون آیت‌الله خامنه‌ای روبرو هستیم که هم به نقشه های راه ما واقف است و هم در میان مردم اعتبار همراه با اعتماد دارد.

مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه تمرکز حریف روی نقطه ایده‌آل حرکت ما، از شگردهای اصلی دشمنان است، تصریح کرد: دشمنان بیان می‌کنند که مسیری که تاکنون طی کرده اید، اشتباه بوده و همه تلاششان این است که آینده انقلاب اسلامی را مبهم نشان دهند.

وی با اشاره به اینکه اگر رهبری آیت الله خامنه ای نبود بسیاری از مدعیان امروزی باید پوتین آمریکایی ها را واکس می زدند خاطرنشان کرد: برخی مدعی هستند که رهبرمعظم انقلاب نمی گذارد با آمریکا ارتباط برقرار کنیم اما اگر رهبری نبود از شما در طول انقلاب چیزی باقی نمانده بود.

وی با اشاره به اینکه همه مشکلات با مذاکره حل نمی شود گفت: برخی از این نکته غافل هستند که تاکنون چه ضررهایی از استکبار جهانی خورده‌ایم و هنوز هم فکر می‌کنند، راه حل مشکلات ما، ارتباط با آمریکاست و بر همین اساس رهبری می گویند به مذاکرات خوش بین نیستم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری