مدیر کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه اعلام کرد: آيت الله آملي لاريجاني رئيس دستگاه قضا فردا شب بعد از اخبار ساعت 21 شبكه اول سيماي جمهوري اسلامي ايران در يك گفتگوي زنده تلويزيوني ضمن ارائه گزارش از عملكرد دستگاه قضايي با مردم سخن مي‌گويد.

به گزارش قم خبر و به نقل از مهر، حسن رحیمی در تشریح محورهای این گفتگوی زنده تلویزیونی گفت: رئيس قوه قضاييه در اين گفت وگوي زنده تلويزيوني ضمن تشريح سياست‌ها، برنامه‌ها، اهداف، اقدامات و عملكرد يكسال گذشته قوه‌قضاييه را نيز بيان خواهد كرد.


 
قائم مقام ستاد بزرگداشت هفته قوه قضاییه همچنین از برگزاری همایش بزرگ دستگاه قضایی در تاریخ سی و یکم خردادماه خبر داد و گفت: در این همایش سراسری که با حضور سران قوا، مسئولان عالی رتبه نظام، همچنین مسولان عالی، قضات و کارکنان دستگاه قضایی برگزار می‌شود، عملکرد یک ساله قوه قضاییه تبیین و با بحث و بررسی درباره برنامه‌های آینده قوه قضاییه محورهای عمده تلاش‌ها و موفقیت‌های آن در کنار مشکلات و تنگناهای موجود بر سر راه دستگاه قضایی نیز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و از تعدادی از قضات و کارکنان نمونه دستگاه قضایی نیز تقدیر می‌شود.

 
حسن رحیمی با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و معمار دستگاه قضایی شهید آیت الله دکتر بهشتی، همچنین از تجدید میثاق مسئولان عالی قوه قضاییه با آرمان های حضرت امام (ره) با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره) و نیز حضور بر سر مزار شهدای هفتم تیر در یکی از روزهای هفته قوه قضاییه خبر داد.

 
به گفته این مقام قضایی در طول هفته قوه قضاییه روسای کل دادگستری استان ها و شهرهای مختلف با حضور در نماز جمعه اقدامات و عملکرد حوزه تحت مدیریت خود را به اطلاع مردم خواهند رساند.

 
مدیر کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه با تاکید بر اینکه در طول هفته بزرگداشت قوه‌قضاییه برنامه‌های مخلتف دیگری نیز در تهران و سراسر کشور برگزار خواهد شد ابراز امیدواری کرد این برنامه ها به صورت مناسب و فراگیر از سوی رسانه ملی و سایر رسانه‌ها اطلاع رسانی شود تا عموم مردم در جریان عملکرد دستگاه قضایی قرار گیرند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری