ˈگاردینˈ روزنامه چاپ لندن به عکس منتشر شده در توئیتر دکتر «حسن روحانی» رییس جمهور ایران در حال تماشای تیم های ملی فوتبال ایران و نیجریه پرداخت و آن را تحلیل کرد.

به گزارش قم خبر و به نقل از ایرنا در گزارش روزنامه ˈگاردینˈ، همچنین عکس های منتشر شده در رسانه ها در خصوص تماشای بازی فوتبال از سوی «محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران مورد تحلیل قرار گرفته است.


 
در این گزارش آمده است، ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه شب است و دکتر «حسن روحانی» در حال استراحت و تماشای بازی تیم های ملی فوتبال ایران و نیجریه است. او لباس تیم ملی ایران را بر تن دارد و در حال تماشای بازی فوتبال تیم ملی فوتبال کشورش از طریق تلویزیون منزل است.

 
روی میز مقابل روحانی، یک فنجان چای و یک ظرف میوه نیز دیده می شود. دکتر «حسن روحانی»، توئیتری در مورد بازی تیم های ایران و نیجریه منتشر کرد و نوشت: به بازیکنانمان افتخار می کنم که توانستند اولین امتیاز را در جام جهانی کسب کنند و امیدوارم این اولین امتیاز از چند امتیازی باشد که آنها در این مسابقه ها به دست خواهند آورد. در ادامه این گزارش آمده است: این عکس ها همگی جزیی از دیپلماسی فوتبالی ایران است.

 
در شهر وین اتریش که مذاکرات هسته ای در آن در حال برگزاری است، گفت و گوها دوشنبه شب متوقف شد تا وزیر امور خارجه ایران بتواند بازی تیم های ملی فوتبال ایران و نیجریه را تماشا کند. تصاویر منتشر شده، «محمدجواد ظریف» را در کنار دیگر مذاکره کنندگان ارشد ایران که همگی به تلویزیون چشم دوخته اند، نشان می دهد.

 
«محمود احمدی نژاد» رییس جمهور سابق ایران نیز هوادار پر و پا قرص فوتبال بود ولی عکس «حسن روحانی» به نوبه خود بی سابقه است چرا که یک رییس جمهور را در خانه و در حالی که از کار و مسوولیت سنگین روزانه خود فارغ شده است، نشان می دهد. یک تحلیلگر مسایل ایران می گوید که عکس روحانی، یکی از موثرترین و موفق ترین اقدامات رییس جمهور ایران بوده است.

 
روز سه شنبه تصویری از حجت الاسلام و المسلمین دکتر «حسن روحانی» در رسانه ها منتشر شد که نشان می داد وی در حال تماشای دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و نیجریه در جام جهانی ۲۰۱۴ فوتبال در برزیل است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری