کد خبر: 13427

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه :

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه از ابتدای انقلاب اسلامی هرجایی مقاومت کرده‌ایم، آمریکا در برابر کشورمان کوتاه آمده است، خاطرنشان کرد: گفتمان مقاومت تنها روش ممکن برای پیروزی در برابر آمریکاست، همانطور که درعرصه سیاسی 36سال در برابر آمریکا پیروز بوده‌ایم، با اقتصاد مقاومتی هم می‌توانیم، مشکلات اقتصادی را برطرف کنیم.

به گزارش قم خبر، هشتمین شب مراسم جشن بزرگ انقلاب در مسجد چهار مردان قم با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی برگزار شد.

جانشین نمانیده ولی فقیه در سپاه صحبتهای خود را با اشاره به نامه اخیر مقام معظم رهبری به جوانان غربی آغاز کرد،وگفت که این نامه در جهت روشنگری و مقابله با اسلام هراسی نوشته شده است.

حجت الاسلام حاجی صادقی گریزی نیز به فتنه 88زد وشمن بازگویی آثار خسارت بار آن برای کشور، اعلام کرد: هنوز زویای پنهان بسیاری از این فتنه بازگو نشده است.

مشروح صحبتهای وی در ادامه از نظر می گذرد:

 

انقلابی ، که انقلاب های متعدد پدید آورد

حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی یکشنبه شب در مراسم جشن انقلاب در مسجد چهار مردان قم، طی سخنانی اظهار داشت: نامه امام خامنه‌ای به جوانان اروپایی پاسخی قاطع به اسلام هراسی در جهان بود.

 

جانشین نماینده ولی فقیه درسپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه بیداری اسلامی در نتیجه انقلاب اسلامی ایران درسال 57به وجود آمده است، گفت: انقلاب اسلامی ایران منشا انقلاب‌های متعددی در کشورهای اسلامی شده است.

 

حجت الاسلام حاجی صادقی با بیان اینکه انقلاب اسلامی تفکر دینی را در جهان زنده کرد، افزود: در برهه‌ای زمان که جهان استکبار اسلام را به عنوان افیون توده‌ها معرفی می‌کرد، انقلاب اسلامی اتفاق افتاد و مسیر جهان را تغییر داد.

ابعاد فتنه 88هنوز بازگو نشده است

 

وی دربخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه هنوز بسیاری از ابعاد فتنه 88بازگونشده است، گفت: فتنه 88، انقلاب اسلامی را تا سال‌ها بیمه کرد و در روز 9دی طرحهای شوم دشمنان نقشه بر آب شد.

 

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: حفظ انقلاب و استمرار حضور دراین مسیر از ایجاد انقلاب اسلامی دشوار‌تر است و مسیری را که شهدا آغاز کردنه بودند این روز‌ها بر دوش جوانان نسل سوم افتاده است.

جنگ حق و باطل سنت الهی است

 

وی تصریح کرد: جنگ جبهه باطل و حق سنت الهی است که در طول تاریخ وجود داشته است و ادامه دارد تا در‌‌ ‌‌نهایت حق بر باطل به طور مطلق غلبه نماید.

 

حجت اسلام حاجی صادقی با تاکید براینکه دشمنان به دنبال به انحراف کشیدن اسلام به عنوان رگ حیاتی انقلاب اسلامی هستند، گفت: دشمنان موتور حرکت انقلاب را اسلام می‌دانند و به همین دلیل برای دور کردن مردم از اسلام ناب، قرائت‌های انحرافی از اسلام از جمله اسلام داعشی و اسلام سکولار را مطرح کرده‌اند.

هدف نهایی، ضربه زدن به اسلام است

جانشین نماینده ولی فقیه درسپاه گفت: حکومت اسلامی وظیفه دارد، زمینه را برای رشد و تعالی دینی مردم آماده نماید ودرگیری جهان استکبار با جمهوری اسلامی هم بر سر اسلام است و مسائل هسته‌ای و حقوق بشر بهانه‌ای بیش نیست.

 

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه خاطرنشان کرد: اوباما رسما اعلام کرده است هدف نهایی از فشار به ایران، تسلیم این کشور در برابر کشورهای غربی است وضربه زدن به اسلام کلیدی‌ترین هدف آمریکا در راه مقابله با انقلاب اسلامی است.

 

گفتمان مقاومت تنها روش مقابله با  آمریکا

وی با بیان اینکه از ابتدای انقلاب اسلامی هرجایی مقاومت کرده‌ایم، آمریکا در برابر کشورمان کوتاه آمده است، خاطرنشان کرد: گفتمان مقاومت تنها روش ممکن برای پیروزی در برابر آمریکاست، همانطور که درعرصه سیاسی 36سال در برابر آمریکا پیروز بوده‌ایم، با اقتصاد مقاومتی هم می‌توانیم، مشکلات اقتصادی را برطرف کنیم.

 

حجت الاسلام حاجی صادقی تصریح کرد: دشمنان رمز پیروزی انقلاب اسلامی را پیوند مردم و لایت می‌دانند و به شدت برای برهم زدن این مسئله مهم تلاش می‌کنند.

 

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: یگانه راه مقابله با جنگ فرهنگی دشمن، جهاد فرهنگی است و ما در این زمینه ظرفیت‌های فراوانی برای مقابله با دشمن داریم.

تقابلی بین اصول ومنافع نیست

 

وی با تاکید بر حفظ و تقویت بصیرت دینی خاطرنشان کرد: نباید بین اصول و منافع تقابل ایجاد کرد؛ نباید گفت یا اصول یا منافع زیرا به هر منفعتی هم که بخواهیم برسیم به وسیله اصولمان این کار را انجام می‌دهیم؛ 36 سال است تجربه داریم که هر جا ایستادگی کرده‌ایم دشمن عقب رفته است.

 

تبری مقدم بر تولی است

حاجی‌صادقی افزود: ما مرگ بر آمریکا را از قرآن آموخته‌ایم و یاد گرفته‌اید که تبری مقدم بر تولی است، قرآن به ما می‌گوید در مقابل دشمن محکم باشید و بازی نخورید و این پیام قم است که می‌گوید ای مسئولان، ما از همه شما حمایت می‌کنیم ولی بیایید و ببینید قرآن چه می‌گوید؛ آیا در مذاکرات بر سر نفت و انرژی هسته‌ای دعوا داریم؟ قرآن می‌گوید دشمنان همواره با شما می‌جنگند تا اینکه از دینتان برگردید بنابراین دعوا بر سر اصول، مبانی و دین ماست.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری