کد خبر: 1335

رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار:

رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار در مراسم رونمایی از کتاب آیت الله فاضل لنکرانی به روایت اسناد ساواک گفت: حوزه های علمیه برای تحلیل مسائل روز به اسناد قبل از انقلاب مراجعه کنند.

به گزارش قم خبر و به نقل از تسنيم، حجت الاسلام محمد جواد فاضل لنکرانی پیش از ظهر امروز در مراسم رونمایی از کتاب آیت الله فاضل لنرکرانی به روایت اسناد ساواک که در مرکز فقهی ائمه اطهار برگزار شد با اشاره به اینکه از تمامی کسانی که در این جلسه حضور پیدا کرده اند علی الخصوص وزیر محترم اطلاعات تشکر می کنم اظهار کرد: اداره اطلاعات سربازان گمنام نظام جمهوری اسلامی هستند که اهتمام ورزیده اند و با حوصله و با دقت این اسناد را جمع اوری کرده اند.

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه امام (ره) قبل از انقلاب نیز فعالیت های سیاسی بسیار زیادی داشتند تصریح کرد: طلاب جوان حوزه های علمیه باید در جریان این موضوعات قرار بگیرند و باید امام را از نظر تاریخ سیاسی بشناسند.

وی با اشاره به اینکه کسانی که همراه امام بودند و فکر امام را به خوبی درک کردند معنای واقعی افراد با بصیرت هستند خاطرنشان کرد: عظمت حضرت امام(ره) بسیار بالاست ، کسانی قبل از انقلاب بودند که می گفتند نمی شود با امام مبارزه کرد زیرا حامی ایشان آیت الله فاضل لنکرانی است.

رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار با اشاره به اینکه افراد بسیار زیادی بودند که از روش و مسلک امام(ره) دفاع کردند خاطرنشان کرد: باید این کتاب مورد مطالعه قرار بگیرد زیرا حرف های بسیار زیادی را برای قبل از انقلاب و دوران رژیم ستم شاهی دارد.

حجت الاسلام لنکرانی گفت: ارتباط بیت ما و بیت امام (ره) یکی از افتخارات ماست و این یک ارتباط بسیار دیرینه و موثر بوده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری