کد خبر: 1331

معاون سیاسی و انتظامی استاندار کرمانشاه گفت: تاکنون هیچ پناهنده عراقی به مرزهای کرمانشاه نیامده و موردی تاکنون از سوی مسئولان ذیربط در استان گزارش نشده است.

به گزارش قم خبر؛ معاون سیاسی و انتظامی استاندار کرمانشاه صبح پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: علیرغم اینکه در کشور عراق شاهد حضور بسیاری از تروریستها هستیم، امنیت در مرزهای غربی در بالاترین ضریب خود قرار دارند.


شهریار حیدری گفت: با وجود وضعیت حال حاضر عراق در بحث امنیتی، بازهم تبادلات اقتصادی و ترانزیتی در مرزهای مشترک بین کرمانشاه و کشور عراق روال عادی خود را دارد.

وی با اشاره به اینکه کماکان از مرز خسروی تردد زائران عتبات عالیات جریان دارد، اظهار داشت: برخی از شایعات مبنی بر حرکت آوارگان عراقی به سمت مرز خسروی است که تاکنون این موضوع تایید نشده زیرا ملت عراق در مقابل اعمال جنایتکارانه گروهک های تروریستی بسیج شده اند.

معاون سیاسی و انتظامی استاندار کرمانشاه گفت: تاکنون هیچ پناهنده عراقی به مرزهای کرمانشاه نیامده است و موردی تاکنون از سوی مسئولان ذیربط در استان گزارش نشده است.

حیدری افزود: بی شک با توان نظامی و امنیتی که در کشور ایران داریم، هیچ گروه و یا معاندی اجاره ورود و حتی نزدیک شدن به مرزهای ایران را به خود نخواهد داد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری