کد خبر: 129

مدیر شبکه جهانی ولایت:

مدیر شبکه جهانی ولایت با بیان اینکه در چهار سال فعالیت این شبکه ۵۷۷ هزار دقیقه برنامه پخش شده است، گفت: فعالیت‌های شبکه‌ جهانی ولایت سبب زمین گیر شدن شبکه‌های وهابی شده‌ است.

به گزارش قم خبر و به نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سید محمد حسینی قزوینی که در مراسم چهارمین سالگرد تأسیس شبکه جهانی ولایت سخن می‌گفت، اظهار کرد: در چهار سال شبکه ولایت، بیش از ۵۷۷ هزار دقیقه برنامه از این شبکه پخش شده ‌که تنها ۱۰ درصد آن تامینی بوده است.
 

استاد حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: از جمله این برنامه‌ها، تفسیر و علوم قرآنی ۱۸۷۱ برنامه، زنان و خانواده و تربیت ۵۶۰ برنامه، اخلاق و عرفان اسلامی، ۶۲۹ برنامه و مجموعه این برنامه‌ها به بیش از ۱۲ هزار برنامه و بیش از ۵۷۷ هزار دقیقه برنامه رسیده است که در مجموعه یک دهم رسانه ملی برای تولید این برنامه‌ها هزینه شده است.

مدیر شبکه جهانی ولایت افزود: یکی از ویژه برنامه‌های خاص شبکه ولایت، برنامه غنچه‌های ولایت بود که براساس سوره الرحمن ساخته شد و کار به جایی رسید که کودکان ۵ ساله تا ۹ ساله در شبکه جهانی ولایت حضور یافتند و برای ولایت امیرالمومنین اعلام تحدی با شبکه‌های وهابی کردند که این کار لرزه به اندام شبکه‌های وهابی انداخت.

وی تصریح کرد: مجموعه فعالیت‌های شبکه جهانی ولایت سبب زمین گیر شدن شبکه‌های وهابی شده‌ است و یکی از بهترین ذخیره‌هایی که برای آخرت من صورت گرفته است، تماس‌های مخاطبین شبکه‌های ولایت با شبکه‌های وهابی و اثبات ادله حقانیت شیعه و هجمه به مبانی اعتقادی وهابیت است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری