کد خبر: 12606

عضو مجلس خبرگان رهبری:

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر لزوم بهره گیری از اقتصاد مقاومتی گفت: در مسائل فرهنگی و سیاسی و مشکلات اقتصادی باید به اقتصاد مقاومتی تکیه کرد،روح اقتصاد مقاومتی که آن را متمایز و شاخص می کند تکیه بر توانمندی های داخلی ملت ایران است.

آیت الله محسن حیدری در گفت و گو با خبرنگار قم خبر، با اشاره به سخنان مهم مقام معظم رهبری در در دیدار با مردم قم اظهار داشت: همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند در برخورد با استکبار جهانی تکیه بر توانمندی های داخلی و مردمی موضوع مهمی است .

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر لزوم بهره گیری از اقتصاد مقاومتی افزود: در مسائل فرهنگی و سیاسی و مشکلات اقتصادی باید به اقتصاد مقاومتی تکیه کرد،  روح اقتصاد مقاومتی که آن را متمایز و شاخص می کند تکیه بر توانمندی های داخلی ملت ایران است.

آیت الله حیدری با اشاره به آثار اقتصاد مقاومتی در کشور بیان کرد: با استفاده از توانمندی ملت ایران  می توان در بعد اقتصادی  مشکلات موجود را حل  کنیم و در این زمینه دشمن را دور بزنیم.

استاد حوزه علمیه با اشاره به اهمیت زنده نگه داشتن ایام الله عنوان کرد: در تاریخ انقلاب اسلامی ایران روزهایی وجود دارد که نقطه  عطفی برای ملت ایران هستند همانند 22 بهمن ، 12 فروردین ، 19 دی ، و 9 دی 88  که این روزها از اهمیت بسیار بالایی نزد ملت ایران برخوردار هستند که  در تعبیر مناسبی از آن ها به عنوان ایام الله نام برده می شود.

وی تصریح کرد: ایام الله روزهایی هستند که با کمک خداوند حماسه ای توسط ملت صورت می گیرد درشکل گیری این روزهای مهم و ایام الله تقابل بین نیروهای الهی و نیروهای شیطانی است که در نهایت ملت با پیروی از ولایت فقیه و کمک الهی بر شیطان و دشمنان غلیه کرده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به آیه ای از قرآن  کریم اظهار داشت : خداوند در قرآن خطاب به مردم می گوید که روزهای مهم را برای خود و دیگران  یادآوری کنند تا  مایه عبرت باشد و با پشتوانه این یادآوری در عرصه های مختلف به موفقیت برسند.

آیت الله حیدری  با تاکید بر اهمیت واقعه عظیم 9 دی خاطر نشان  کرد: 9 دی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باید تلاش شود تا هیچ گاه  9 دی فراموش نشود  و در ذهن ملت ایران پایدار و جاودانه بماند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری