کد خبر: 1258

معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی ایران از پایان رسیدگی به ماجرای لیست ۱۴ نفره پزشکان زیرمیزی بگیر خبر داد و گفت: ۷ نفر از این پزشکان محکوم شده اند.

به گزارش قم خبر؛ دکتر علی فتاحی در گفتگو با مهر اظهارداشت: رسیدگی به پرونده ۱۴ نفره پزشکان زیرمیزی بگیر در سازمان نظام پزشکی تمام شد و از این تعداد، مستندات ۷ نفر از آنها توسط دانشگاهها جمع و به نظام پزشکی داده شد و برای این افراد کیفرخواست صادر شد.


وی در ارتباط با اینکه گفته می شود این افراد خارج از ایران بوده اند، گفت: از این ۱۴ نفر، یک نفر داخل تهران نبوده و یک نفر بیشتر در خارج از کشور طبابت می کند.

فتاحی درباره جزئیات محکومیت ۷ نفر پزشک از لیست ۱۴ نفره، افزود: این ۷ پزشک در تهران هستند و احکام محکومیت همه آنها نیز ابلاغ شده است.

معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی ایران ادامه داد: برخی از آنها نسبت به حکم های صادره اعتراض کرده اند و در مرحله تجدید نظر قرار دارد و آن تعداد که اعتراضی به حکم شان نداشته اند، احکام قطعی آنها اجرا شده است.

وی در ارتباط با اینکه این ۷ پزشک از کدام رشته های پزشکی بوده اند، گفت: بیشتر آنها جراحان رشته های مختلف هستند.

انتشار لیست ۱۴ نفره پزشکان زیر میزی بگیر، برای اولین بار توسط برخی از نمایندگان کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح و رسانه ای شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری