کد خبر: 1252

دبیر کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس گفت: حجاب برای انسان ایجاد امنیت می‌کند.

سید هادی حسینی در گفت و گو با خبرنگار قم خبر، پیرامون طرح عفاف و حجاب اظهار کرد: طرح عفاف و حجاب در تاریخ 13 دی ماه 1384 به تصویب شورای اسلامی رسیده بود.

دبیر کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی افزود: 195 نماینده مجلس شورای اسلامی درباره عفاف و حجاب خطاب به رئیس جمهور بیانیه ای امضا کردند که این بیانیه در پایان جلسه روز یکشنبه25 خرداد مجلس شورای اسلامی در صحن علنی قرائت شد.

وی با اشاره به بیانیه 195 نماینده مجلس بیان کرد: این نمایندگان خواستار پیگیری وظایف شفاف و مهم دستگاه های مذکور در امر حجاب و عفاف  شده؛ تا از چالش های گسترده در عرصه فرهنگی عمومی در بستر خانواده ها جلوگیری شود.

حسینی با تاکید به نگرانی مردم در جامعه عنوان کرد: اجرای این طرح سبب خواهد شد مردم با امنیت در سطح شهر رفت و آمد کرده و جامعه ایمن شود؛ همچنین ناهنجاری های موجو در جامعه از بین رفته و امنیت درحوزه هنجار های اجتماعی ایجاد شود.

دبیر  کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس خاطرنشان کرد: حجاب برای انسان ایجاد امنیت می‌کند لذا باید در گفتار، کلام و شنوایی خود هم حجاب را رعایت کرد تا به حکمت حجاب رسید.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت حجاب در جامعه همه مردم باید به صورت خودجوش در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف تلاش کنند در غیر این صورت هیچ خانواده ای از آسیب های این هجمه فرهنگی مصون نمی ماند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری