کد خبر: 1230

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مدیریت کلان برنامه‌های فرهنگی کشور از وظایف معاونت توسعه وزارت فرهنگ ارشاد است و باید در این راستا تلاش کند.

به گزارش قم خبر و به نقل از  خبرگزاری تسنیم از قم به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، علی‌اصغر کاراندیش در نشست صمیمی با کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم که با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا ایزدپناه مشاور وزیر و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم برگزار شد اظهار کرد: در خدمت به وظایف باید به گونه‌ای عمل کرد که پس از پایان دوران خدمت، افسوس نخوریم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به حوزه گسترده فعالیت‌های معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی علاوه بر برنامه‌های مشخص این معاونت اشاره و تصریح کرد: این معاونت غیر از وظایف محوله همچون امور اداری، عمرانی، پشتیبانی باید تمام برنامه‌های دیگر معاونت‌های این وزارتخانه را در سطح کلان مدیریت کند.

کاراندیش حضور در نشست‌های صمیمی با کارکنان ادارات کل در سفرهای استانی را مورد توجه قرار داد و افزود: همواره حضور در این نشست‌ها را در برنامه خود قرار داده و خواهم گذاشت چرا که نظرات و پیشنهادات کسانی که مستقیما با عموم مردم ارتباط نزدیک دارند مطمئنا ما را در برنامه ریزی‌ها خواهد کرد.

در ادامه این نشست کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به بیان نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود پرداختند که با استقبال و پاسخگویی معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مواجه شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری