کد خبر: 120

الحسن القوی در اجلاس اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی:

مدیر شبکه ولایت‌ تی. وی آمریکا گفت: اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی باید با تأسیس آی پی باکس اسلامی به زبان‌های عربی، انگلیسی و فارسی فرهنگ غنی اسلام را در جهان ترویج دهند.

به گزارش قم خبر و به نقل از  خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام ظهیر الحسن القوی مدیر شبکه ولایت‌ تی. وی امریکا در هفتمین اجلاس مجمع اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی با بیان اینکه اگر اتحادیه و اعضای آن به یاری مردم مسلمان امریکا برسند، خدمت بزرگی به آن‌ها کرده‌اند، اظهار داشت: اتحادیه می‌تواند با راه‌اندازی و تولید بازی‌ها و برنامه‌های اسلامی به زبان انگلیسی، فرهنگ اسلام را به مردم امریکا ترویج دهد.

القوی با ارائه پیشنهادی مبنی بر راه‌اندازی آی پی باکس اسلامی اظهار داشت: امروز دنیا از ماهواره به سمت آی پی باکس روی آورده است و اگر اتحادیه نیز چنین کاری را با زبان‌های عربی، انگلیسی و فارسی انجام دهد کار بزرگی را انجام داده و ما نیز آمادگی انجام این کار را داریم.

وی ادامه داد: متأسفانه در دنیا هیچ آی پی باکس اسلامی وجود ندارد ولی اگر اتحادیه چنین کاری را انجام دهد کار خوبی انجام می‌شود.

مدیر شبکه جهانی ولایت تی‌وی امریکا با بیان اینکه اتحادیه باید در آینده نشست‌هایی را با حضور مدیران شبکه‌های عضو برگزار کند، اظهار داشت: این اتحادیه می‌تواند در اجلاس‌های بعدی با برگزاری جلساتی از بروز اختلاف میان شیعه و سنی جلوگیری کند تا ما شاهد بروز اختلاف میان مسلمانان نباشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری