کد خبر: 1172

نمایندگان شرکت هواپیماسازی بمباردیر با رئیس سازمان هواپیمایی کشوری‌ دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

به گزارش قم خبر و به نقل از به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، ‌نماینده «شرکت هواپیما‌سازی بمباردیر» در شمال آفریقا و خاورمیانه به اتفاق چند تن از شرکای ایرانی با ‌رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ایران دیدار و گفت‌و‌گو کردند.


در این دیدار نمایندگان شرکت هواپیماسازی بمباردیر ضمن معرفی انواع مختلف محصولات این شرکت اعلام آمادگی کردند در راستای تامین هواپیماهای مسافربری، تامین قطعات و انتقال تکنولوژی به ایران با سازمان هواپیمایی کشوری همکاری کنند.

در این دیدار رئیس سازمان هواپیمایی کشوری نیز ضمن اشاره به شرایط خاص جغرافیایی ایران، تعدد فرودگاه‌ها و نیاز کشور به بیش از ۴۰۰ فروند هواپیما برای یک دهه آینده، ایران را بازار مناسبی برای هواپیماهای ساخت شرکت بمباردیر اعلام و از حضور این شرکت در بازار ایران استقبال کرد.

شرکت هواپیماسازی بمباردیر نیز ضمن استقبال از همکاری با صنعت حمل و نقل هوایی ایران اعلام آمادگی کرد در صورت فراهم آمدن شرایط برای حضور در بازار ایران، نسبت به ورود هواپیماهای نو، دست دوم و جت‌های تجاری به بازار ایران اقدام کند.

بنابراین گزارش شرکت کانادایی بمباردیر از شرکت‌های معتبر و مهم دنیا است که ساخت هواپیماهای CRG مشتمل بر ۹۹ صندلی به عنوان یکی از موفق‌ترین هواپیماهای میان برد این شرکت در دنیا به شمار می‌رود و تاکنون ۱۶۰۰ فروند از این هواپیماها توسط شرکت مذکور ساخته و به بازارهای بین المللی وارد شده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری