در دومین تغییر مدیران شرکت فرودگاه‌‌های کشور پس از ریاست ایلخانی، صبح امروز و بدون حضور خبرنگاران و کوچک‌ترین اطلاع‌رسانی خبری، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل قبلی و جدید فرودگاه امام خمینی(ره) برگزار و سعید چلندری جایگزین دهقان شد.

‌به‌گزارش قم خبر و به نقل از فارس، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل فرودگاه‌ بین‌المللی امام‌خمینی(ره) هم صبح امروز بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.


روز گذشته هم مدیرکل جدید فرودگاه مهرآباد در مراسمی بدون حضور خبرنگاران، انتصاب شد.

در فرودگاه امام خمینی (ره) نیز امروز مرتضی دهقان جای خود را به سعید چلندری که پیش از این مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان ‌رضوی بود، داد.

بنابراین گزارش در متن حکم مدیرکل جدید فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی(ره) از وی خواسته شده است: سیاست‌های کلان نظام اداری کشور و اهداف دولت در این حوزه از جمله دانش‌گرایی و شایسته سالاری، ارتقای انضباط اجتماعی و وجدان کاری، قانون‌گرایی و ترویج مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی در قبال مردم و ارتقای حقوق شهروندی نصب‌العین قرار دهد.

در بخش دیگری از این حکم آمده است: پیاده‌سازی نظام مدیریت ایمنی فرودگاه در راستای ارتقای مستمر سطح ایمنی در عملیات فرودگاهی و خدمات ناوبری هوایی، تشکیل منظم کمیته امنیت و حفاظت فرودگاه در جهت هماهنگی موثر بین دستگاه‌های متولی،‌تشکیل جلسات کمیته تسهیلات فرودگاهی با حضور همه ذینفعان و بازنگری و بهبود همه فرآیندهای فرودگاهی در راستای ارتقای کیفی سطح خدمات و افزایش رضایتمندی مسافران و ساماندهی و آراستگی مناسب محیط داخلی ترمینا‌ل‌ها و مهندسی مجدد فضاهای خدماتی، تجارتی و اداری با هدف روان‌سازی جریان پردازش مسافر مد نظر باشد.

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی (ره) امروز در فرودگاه‌ امام خمینی ‌(ره) در حال برگزاری است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری