کد خبر: 10224

رئیس کل سازمان نظام پزشکی از مسعود کیمیایی و مرتضی پاشایی دو هنرمند کشورمان عیادت و پیگیر درمان آنان شد.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنیم، علیرضا زالی به همراه علیرضا ناصری،مشاور فرهنگی هنری سازمان و افشین یداللهی، پزشک و شاعر معاصر با حضور در بیمارستان‌های محل بستری مسعود کیمیایی و مرتضی پاشایی، از این دو هنرمند عیادت کرده و در جریان روند درمان و بهبودی ایشان قرار گرفت.

زالی در نخستین عیادت خود در بیمارستان محل بستری مسعود کیمیایی، کارگردان برجسته سینمای ایران، حضور یافت و در جریان روند بهبودی وی به وسیله تیم معالج قرار گرفت.

رئیس کل سازمان نظام پزشکی با اشاره به جایگاه والای گروه‌های مرجع به‌ویژه هنرمندان مردمی در عرصه اجتماع، بر اهمیت بهره مندی از ظرفیت در خور جامعه بزرگ هنری کشور در توسعه و ارتقاء فرهنگ سلامت تاکید کرد و گفت: سازمان نظام پزشکی آمادگی لازم را برای تعامل بیش از پیش با هنرمندان در این زمینه دارد.

وی با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته توسط تیم معالج این فیلمساز برجسته، از درگاه خداوند متعال برای وی سلامتی عاجل و بازگشت فعال و پرنشاط به عرصه فعالیت‌های هنری را مسئلت کرد.

در عیادت دوم، زالی، رئیس کل سازمان نظام پزشکی و هیات همراه از مرتضی پاشایی، خواننده و آهنگساز نیز عیادت کردند و با ارج نهادن به تلاش‌های کادر درمانی بیمارستان، در جریان روند درمان این هنرمند مردمی قرار گرفتند.

رئیس کل سازمان نظام پزشکی با بیان اینکه پاشایی از چهره‌های نوآور، مبتکر و در عین حال محبوب عرصه هنر موسیقی است و نسل جوان امروز از ترنم آواهای دلنشین وی که مشحون از احساسات پاک و بی آلایش است، بهره فراوانی برده است، اظهار داشت: حس امید و نشاطی که همواره در چهره این هنرمند جوان متبلور است، آمیزه ای زیبا و نویدبخش از روزهای سلامتی آینده دارد که برای ایشان آرزوی سلامتی روزافزون را خواستاریم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری